Reklama

Reklama

Kożuchowska świętuje... "prawie" wolny weekend

Aktorka nie narzeka na brak propozycji zawodowych i reklamowych, dlatego stara się wykorzystać każdą wolną chwilę po to, by odpocząć w rodzinnym gronie.

Małgorzata Kożuchowska piątkowy poranek przywitała wymownym postem na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Aktorka pochwaliła się, że pierwszy raz od dłuższego czasu ma prawie całkowicie wolny weekend. Ten fakt z pewnością zasługuje na odpowiednią celebrację. Ostatnio gwiazda ma naprawdę ręce pełne roboty.

Na co dzień pracuje na planie dwóch, uwielbianych przez Polaków, seriali - "Rodzinka.pl" i "Druga Szansa". Jednak życie aktorki nie ogranicza się wyłącznie do kreowania swoich ról.

Oprócz tego Kożuchowska firmuje swoim wizerunkiem programy na imprezach branżowych i chętnie podejmuje kolejne kontrakty reklamowe.

Ostatnio aktorka wzięła udział w dwóch nowych kampaniach marki kosmetycznej i znanego, krakowskiego centrum handlowego.

W związku z pierwszym przedsięwzięciem celebrytka spędziła kilkanaście godzin w Bangkoku, gdzie odbyła się profesjonalna sesja fotograficzna pod okiem jej przyjaciela, Marcina Tyszki.

Reklama

Wygląda jednak na to, że tym razem Małgosia Kożuchowska może odetchnąć pełną piersią i w końcu się zrelaksować. Ten weekend z pewnością będzie należał do udanych.

Jak myślicie, na co przeznaczy go celebrytka?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje