Reklama

Reklama

Księżna Kate przyłapana na ulicy! Niebywałe, że robi to sama

Spekulacje na temat czwartej ciąży księżnej Kate nie cichną, ale na ich potwierdzenie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Tymczasem w sieci pojawiło zdjęcie żony księcia Williama przyłapanej na ulicy przez czujnego fana.

Księżna Kate jest ulubienicą fanów rodziny królewskiej - i to nie tylko Brytyjczyków. A od kiedy w lipcu zniknęła na długie tygodnie z przestrzeni publicznej i mediów, spekulacje na temat jej czwartej ciąży sięgnęły zenitu.

Niedawno księżna pojawiła się na spotkaniu z żołnierzami, którzy wrócili z Afganistanu. Wszyscy bacznie się jej przyglądali w poszukiwaniu krągłości. Niestety, pod luźnymi ubraniami, które założyła na tę okazję, trudno było się czegokolwiek dopatrzyć. Czas pokaże, czy podejrzenia są słuszne.

Tymczasem inny aspekt życia rodziny królewskiej przykuł uwagę fanów. W sieci pojawiło się zdjęcie księżnej Cambridge przyłapanej na ulicy w niecodziennej sytuacji. Co się wydarzyło?

Reklama

Księżna Kate przyłapana z dziećmi na ulicy. Sama odbiera je ze szkoły

We wrześniu książę George i księżniczka Charlotte rozpoczęli rok szkolny. Wydawałoby się, że to ochrona lub niania odprowadza dzieci do szkoły - w końcu księżna Kate i książę William nie są zwykłymi rodzicami i mają na głowie wiele obowiązków. Okazuje się, że nic bardziej mylnego!

Księżna Kate stara się, by jej dzieci miały możliwie normalne życie. Świadczy o tym fakt, że niedawno została przyłapana na ulicy, kiedy sama odbierała George'a i Charlotte ze szkoły.

Zachwytom internautów nie ma końca. Zwrócili też uwagę, że dzieci Kate i Williama są już bardzo wysokie.

***

Zobacz również:

Seksbomba ma 81 lat! Wciąż kusi ciałem?

Rozpaczliwy wpis ciężarnej Dereszowskiej!

Córka Bogusława Lindy odsłoniła za dużo? Co za ciało!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | księżniczka Charlotte | książę George

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy