Księżna Kate zrobi coś niezwykłego, jeżeli upubliczni swoją diagnozę?

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Księżna Kate będzie miała "bezprecedensowy wpływ" na temat chorób i operacji, jeśli upubliczni swoją diagnozę. Tak twierdzi znawczyni rodziny królewskiej Emily Nash. Wciąż nie milkną plotki na temat operacji i jej powodów u księżnej Kate, która obecnie odpoczywa w zaciszu pałacu z dala od prasy i telewizji.

Czy księżna Kate ujawni swoją diagnozę?
Czy księżna Kate ujawni swoją diagnozę? Charles McQuillan / StringerGetty Images

Nie cichną pytania dotyczące stanu księżnej Kate

Wieść o operacji księżnej Kate, a następnie sama otoczka wokół sytuacji, wywołały burzę w światowych mediach. Tajemnicza postawa samej księżnej, całej rodziny  królewskiej, a także szczątkowe informacje podawane przez Pałac Kensington odnośnie zdrowia Kate, budzą wiele niepokoi w poddanych i fanach rodziny królewskiej.

Wszyscy zainteresowani tematem czekają na powrót księżnej Kate do pełnienia obowiązków służbowych, co ma wydarzyć się w okolicach Wielkanocy. Tak długi czas rekonwalescencji po operacji także wzbudza kolejne pytania.

Księżna Kate podzieli się finalnie swoją diagnozą i powodem operacji?

42-letnia księżna Kate przeszła w połowie stycznia "planowaną operację jamy brzusznej", jednak żadne szczegółowe informacje na temat operacji nie zostały podane do publicznej wiadomości.

Pałac Kensington wydał oświadczenie dzień po "planowanej operacji" księżnej Walii, prosząc media, aby nie spekulowały na temat stanu matki trójki dzieci.

Nie wiadomo, czy księżna otworzy się na temat swojej hospitalizacji po powrocie do królewskich obowiązków, ale wiele osób na to liczy.

Księżna Kate zaskoczy poddanych szczerością?
Księżna Kate zaskoczy poddanych szczerością?Matt Crossick/Press Association/East NewsEast News

Otwartość Kate może mieć bardzo pozytywny wpływ, według królewskiej komentatorki Emily Nash.

Jeśli zdecyduje się podzielić swoją diagnozą w przyszłości, będzie to nowe otwarcie. Jej potencjał do podnoszenia świadomości jest prawdopodobnie bezprecedensowy. Jestem więc pewna, że to będzie coś, o czym będzie myślała
wyznała Emily Nash w rozmowie w "A Right Royal Podcast"

Nash powiedziała również, że Kate jest tak wpływowa pod wieloma względami, że naprawdę inspiruje ludzi, niezależnie od tego, czy chodzi o zakup stroju, który nosi, czy o zmianę polityki rządu.

Zobacz też: 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas