Reklama

Reklama

Księżniczka Eugenia wychodzi za mąż?

Czyżby księżna Yorku przyjęła oświadczyny Jacka Brooksbanka? Jak donosi „Daily Mail” arystokratka była niedawno widziana z okazałym pierścionkiem na serdecznym palcu.

Księżna Eugenia została przyłapana przez paparazzi, gdy w towarzystwie swojego chłopaka, Jacka Brooksbanka wychodziła z jednego z londyńskich klubów. Czujne oko reporterów dostrzegło, że na dłoni Eugenii pojawiła się nowa błyskotka, a zagraniczne tabloidy natychmiast zaczęły huczeć od plotek. Czyżby szykował się kolejny ślub w rodzinie królewskiej?

Para jak dotąd nie potwierdziła tych rewelacji. Co więcej, kiedy jakiś czas temu media podawały podobne informacje, Eugenia i Jack zdecydowanie dementowali te doniesienia.

 Jednak tym razem, wieści o ślubie wydają się dużo bardziej wiarygodne. Jak donosi "Daily Mail", książę Andrew - ojciec Eugenii - wystąpił ostatnio do Elżbiety II z prośbą o nadanie jego córkom i ich przyszłym mężom tytułów hrabiowskich. To miałoby uchronić jego przyszłe wnuki przez utratą statusu arystokraty (a według protokołu, tak właśnie by się stało, gdyby Eugenia lub jej siostra - Beatrycze, poślubiły mężczyzn pozbawionych tytułów). Czy to zabezpieczenie na wypadek ślubu Eugenii ze "zwykłym śmiertelnikiem" - Brooksbankiem?

Reklama

Księżniczka Eugenia jest ósma w kolejce do tronu. Obecnie pracuje jako dyrektorka artystyczna w jednej z londyńskich galerii. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje