Madonna pokazała się bez instagramowych filtrów. Tak naprawdę wygląda 64-letnia gwiazda

Madonna pokazała, jak wygląda jej twarz bez instagramowych filtrów. Piosenkarka pojawiła się na 65. gali rozdania nagród Grammy. Chociaż nie odbierała żadnej nagrody, pojawiła się na scenie. Fani są zaniepokojeni tym, jak wygląda jej "nowa twarz" i apelują, aby skończyła z operacjami.

Madonna coraz mniej przypomina siebie? Tak wyglądała na rozdaniu nagród Grammy
Madonna coraz mniej przypomina siebie? Tak wyglądała na rozdaniu nagród GrammyVALERIE MACON/AFP/East NewsEast News

Madonna to niekwestionowana ikona popkultury. W trakcie swojej kariery wylansowała niezliczoną liczbę hitów, które podbijały listy przebojów na całym świecie.

Wystarczy wspomnieć chociażby o utworach takich jak "Material girl", "Like a virgin", "Vogue", "Like a prayer", "Frozen" czy "La Isla Bonita".

Madonna i jej muzyczne rekordy

Na swoim koncie ma czternaście albumów studyjnych, trzy ścieżki dźwiękowe, pięć koncertowych albumów i sześć kompilacji.

Według Księgi Rekordów Guinessa nagrania Madonny sprzedały się łącznie w ponad 335 milionach egzemplarzy. Dzięki temu zyskała status artystki z największą liczbą sprzedanych płyt w historii muzyki.

Madonna na rozdaniu nagród Grammy

64-letnia Madonna jest uznawana za jedną z ikon popkultury. Dlatego też nie mogło jej zabraknąć podczas 65. gali rozdania nagród Grammy.

Chociaż nie otrzymała żadnej statuetki, gwiazda pojawiła się na scenie i zapowiedziała występ duetu Sam Smith i Kim Petras z piosenką "Unholy".

Zobacz również:

Madonna bez instagramowych filtrów. Tak wygląda naprawdę

Madonna pojawiła się na 65. gali rozdania nagród Grammy
Madonna pojawiła się na 65. gali rozdania nagród GrammyRex Features/EAST NEWSEast News

Dzięki temu fani mogli zobaczyć, jak obecnie wygląda piosenkarka. A trzeba przyznać, że to rzadki widok, bo gwiazda niezbyt często pojawia się na branżowych imprezach, a w swoich mediach społecznościowych zazwyczaj ukrywa swoją prawdziwą twarz pod różnymi filtrami.

Madonna zaprezentowała się w czarnym żakiecie, białej koszuli, spódnicy z mocnym rozcięciem i kabaretkach. Jeśli chodzi o fryzurę, to wokalistka zaprezentowała się w fantazyjnie zaplecionych warkoczach.

Madonna na rozdaniu nagród Grammy
Madonna na rozdaniu nagród GrammyRex Features/EAST NEWSEast News

Jednak to nie stylizacja znalazła się w centrum uwagi, a twarz piosenkarki.

Fani w komentarzach publikowanych w mediach społecznościowych zwracają uwagę, że Madonna coraz mniej przypomina siebie, a spora ilość zabiegów poprawiających jej urodę sprawiła, że coraz trudniej ją rozpoznać.

52-letnia Izabela Kuna zachwyca formą! Zdradziła sekret zdrowia i nienagannej sylwetkiNewseria Lifestyle/informacja prasowa

"Nowa twarz" Madonny. Fani w szoku

Nie zabrakło ich również pod najnowszym filmem, które piosenkarka umieściła na Instagramie.

"Kto to?", "Co się stało z twoją twarzą?", "Brak filtrów i od razu wyglądasz zupełnie inaczej", "Wystarczy tych operacji plastycznych" - komentowali internauci.

Pojawiły się również głosy wsparcia dla Madonny.

"Negatywne komentarze są po prostu śmieszne. Ona jest legendą, starszą kobietą... Dajcie jej spokój! Niech robi co chce! Z pewnością się wami nie przejmuje" - napisała jedna z fanek.

***

Francja: Ostatnia tradycyjna wytwórnia wachlarzy w ParyżuDeutsche Welle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas