Reklama

Reklama

Madonna coraz mniej przypomina siebie. Fani: „Dlaczego to sobie zrobiłaś?”

Madonna powitała 2023 rok serią nowych zdjęć. Kilka miesięcy temu gwiazda skończyła 64 lata i od pewnego czasu usilnie stara się zachować młody wygląd. Efekty prezentuje w mediach społecznościowych, co spotyka się ze skrajnymi reakcjami fanów. Jedni podkreślają, jak wielką inspiracją jest dla nich piosenkarka, inni z kolei dopytują: „dlaczego to sobie zrobiłaś”.

Madonna opublikowała w mediach społecznościowych serię nowych zdjęć i nagrań. Gwiazda pokazała na nich, jak powitała 2023 rok.

Tak Madonna przywitała 2023 rok

- Nigdy nie wyobrażałam sobie, że moje życie będzie tak pełne. Mogę być artystką, matką, której nigdy nie miałam... Moje dzieci przynoszą mi tak wiele radości! Ważne jest to, że jestem w stanie pomóc innym, którzy mają mniej szczęścia niż ja - napisała Madonna w mediach społecznościowych.

Ikona popkultury nowy rok przywitała w Afryce. - 2023, nadchodzę! - ogłosiła w jednym z nagrań opublikowanych na Instagramie.

Reklama

Fani pospieszyli z życzeniami. - Pracujesz tak ciężko! Zasługujesz na wszystko, co masz. A my jesteśmy szczęściarzami, że cię mamy. Czekamy na ciebie w 2023 roku. Szczęśliwego i zdrowego roku dla najwspanialszej Madonny - napisała jedna z fanek.

Internauci w komentarzach podkreślali, że Madonna jest dla nich prawdziwą inspiracją.

- Szczęśliwego Nowego Roku dla ciebie, wspaniałej kobiety i niesamowitej artystki. Najlepszego. Kochamy cię tak bardzo, tak bardzo. Dziękujemy ci za to, że jesteś - pisali fani.

Zobacz również: Black Eyed Peas z tęczowymi opaskami podczas sylwestra TVP. Wokalista wyjaśnił, o co chodziło 

Fani zaniepokojeni metamorfozą Madonny

Uwagę niektórych zwrócił wygląd artystki. W sierpniu 2022 roku Madonna skończyła 64 lata. Gwiazda od pewnego czasu usilnie stara się zachować młody wygląd. 

Jednak operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej sprawiły, że ikona popkultury przestaje przypominać samą siebie. A to zwraca uwagę fanek i fanów. Internauci pod publikowanymi przez Madonnę zdjęciami zastanawiali się, co gwiazda sobie zrobiła i że już nie wygląda tak, jak Madonna.

Zobacz również: Madonna kończy 64 lata. Tak zmieniała się "królowa popu"

Fani do Madonny: "Dlaczego to sobie zrobiłaś?"

Podobne komentarze pojawiły się również pod najnowszymi zdjęciami opublikowanymi przez gwiazdę.

"Ta słodka twarz jest dziś wypełniona silikonem. Zniknęło z niej całe piękno. Dlaczego to zrobiłaś? Twoja piękna twarz nie zasłużyła sobie na tandetny plastik. Będę szczera: moja Madonna nie jest Madonną, którą jesteś teraz..." - napisała jedna z fanek w obszernym komentarzu skierowanym do piosenkarki.

Madonna: królowa popu

Madonna to niekwestionowana "królowa popu". W show-biznesie jest od lat 80., a na swoim koncie ma mnóstwo hitów, m.in. "Material girl", "Like a virgin", "Papa don’t preach", "Like a prayer", "La Isla Bonita" czy "Frozen". Na swoim koncie piosenkarka ma prawie 300 nagród, w tym 7 nagród Grammy i 20 statuetek MTV Video Music Awards.

W ostatnim czasie Madonna słynie również z aktywności w mediach społecznościowych. Gwiazda nie stroni od publikacji coraz odważniejszych zdjęć i nagrań. Niektórzy fani martwią się o wokalistkę. Ich niepokój wzbudza przede wszystkim zachowanie gwiazdy na publikowanych przez nią filmach na TikToku - piosenkarka twerkuje i robi erotyczne gesty.

***

Zobacz również: Afera z tęczową opaską. Załamana Steczkowska wydała oświadczenie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy