Małgorzata Kożuchowska szusuje w Alpach. Fani: „Ale się pani wystroiła”

Małgorzata Kożuchowska, aby zaznać zimowego szaleństwa postanowiła wybrać się w Alpy. W szusowaniu po stokach monumentalnych gór towarzyszy jej rodzina. – Spalamy świąteczne kalorie – napisała na Instagramie aktorka.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów stylizacją, w której zaprezentowała się na alpejskim stoku
Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów stylizacją, w której zaprezentowała się na alpejskim stokuLukasz Kalinowski/East NewsEast News

Pogoda w tym roku zdecydowanie nie rozpieszcza Polaków. Trudno się dziwić, że niektórzy w poszukiwaniu białego szaleństwa udają się na zagraniczne wojaże. Taką decyzję podjęła również Małgorzata Kożuchowska, która zdecydowała się spędzić ostatnie dni w Alpach.

Małgorzata Kożuchowska szusuje w Alpach

- Spalamy świąteczne kalorie! Bo w zdrowym ciele - napisała na Instagramie polska aktorka.

W mediach społecznościowych opublikowała kilka zdjęć. Gwiazda pochwaliła się szusowaniem w scenerii zapierającej dech w piersiach. Co prawda nie wiadomo, gdzie dokładnie wypoczywa aktorka, ale na brak pięknych widoków z pewnością narzekać nie może.

Wypoczynek z pewnością służy aktorce, czego dowodem są promienne uśmiechy, którymi gwiazda raczy obserwatorów z każdego zdjęcia.

Małgorzata Kożuchowska szusuje w Alpach. Fani: "Ale się pani wystroiła"

Małgorzata Kożuchowska nawet na stoku wygląda stylowo. Aktorka postawiła na kombinezon w pepitkę. Ten wybór nie umknął uwadze fanów. Pod nowymi zdjęciami gwiazdy posypały się komplementy.

"Nawet na stoku stylowo", "Jak ty dobierzesz strój to mała głowa", "Ale się pani wystroiła, wszyscy zauważą. Podziwiam za energię", "Super outfit", "Fajne wdzianko", "Super strój", "I tak Gosiu trzymaj - w zdrowym ciele zdrowy duch".

Małgorzata Kożuchowska. Ikona stylu?

Małgorzata Kożuchowska należy do grona aktorek chroniących swoją prywatność. Na Instagramie zdarza się jej czasami uchylić rąbka tajemnicy i pokazać trochę kadrów z życia codziennego. Można tam zobaczyć np. wnętrza jej domu czy to, jak gwiazda spędza wakacje.

Aktorka znana z serialu "M jak miłość" i "Rodzinka.pl" słynie również z udanych stylizacji, którymi chwali się w mediach społecznościowych. Jej modowymi wyborami chętnie inspirują się Polki  - a trzeba przyznać, że Kożuchowska umie bawić się modą.

Kożuchowska od lat jest zaliczana do najlepiej ubranych kobiet w kraju - niestraszne jej łączenie klasycznych elementów stylizacji z mniej szablonowymi Aktorka uważa, że moda jest po to, aby się nią bawić i eksperymentować. Gwiazda uwielbia beże i pastele, nie boi się też mocniejszych kolorów.

Ostatnio mogliśmy zobaczyć Kożuchowską w klimatycznych, świątecznych sesjach zdjęciowych. Były to zarówno eleganckie, niemalże bajkowe sukienki, jak i wygodne swetry z motywami świątecznymi. Kożuchowska zaprezentowała się również w brokatowej, srebrnej marynarce.

***

„Zdrowie na widelcu”. Ciemne owoce chronią przed rakiemPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas