Reklama

Reklama

Demi Rose w świątecznym nastroju rozgrzewa fanów. Ale ciało!

Demi Rose nawet w święta wie, jak rozgrzać swoich fanów. Modelka z Wielkiej Brytanii zaskoczyła internautów w Boże Narodzenie publikując pikantne zdjęcia w świątecznej odsłonie.

Demi Rose i jej słynne zdjęcia rozgrzewają fanów

Demi Rose, brytyjska modelka o kolumbijskich korzeniach zyskała sławę w mediach dzięki portalom społecznościowym, na których publikuje swoje zdjęcia. 

 Piękna 27-latka zachwyca od dawna swoimi niezwykle kobiecymi kształtami i wyjątkowo pięknymi rysami twarzy. To wystarczyło, by zdobyć popularność. 

Pracowita modelka jednak nie poprzestaje na bazowaniu wyłącznie na tym, co otrzymała od natury, ale stara się wymyślać wyjątkowo ciekawe stylizacje i jeżdżąc po całym świecie szuka najpiękniejszych plenerów do zdjęć. 

Nie ma dnia, by gwiazda nie zaskoczyła swojej publiki, a ta już jest naprawdę liczna, bo w mediach społecznościowych aktualnie obserwuje ją prawie 20 milionów ludzi. 

Demi Rose szaleje nawet w Boże Narodzenie

Większość gwiazd, nawet tych, które publikuje naprawdę gorące i pikantne zdjęcia na co dzień, w święta nieco wycisza swoje publikacje. 

Reklama

Wówczas pojawiają się zamiast frywolnych zdjęć, te przy rodzinnym stole, a gwiazdki starają się więcej zakryć, niż odkryć wybierając świąteczne stylizacje. 

Jednak to nie Demi Rose. Modelka nawet w święta zaskoczyła wiernych fanów zdjęciami, które przyspieszają serca internautów o szybsze bicie. 

Tym razem gwiazda opublikowała sesję zdjęciową do której pozowała w czerwonym gorsecie i dopasowanych do niego wysokich kozakach. 

Pod publikacją napisała krótkie życzenia: "Wesołych świąt". 

 

Jednak na Instastories gwiazda pochwaliła się także tradycyjną odsłoną świąt. Pokazała swój dom, w którym przygotowany był świąteczny stół dla licznych gości, a w tle widniała piękna choinka. 

Demi Rose znana jest z tego, że stara się nie dzielić w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym, chwilami spędzonymi z rodziną i przyjaciółmi. 

Tym razem jednak zrobiła mały wyjątek. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy