Reklama

Małgorzata Socha pokazała, jak pracuje nad formą. Niebywałe!

Małgorzata Socha nie próżnowała. W majówkę mocno pracowała nad swoją formą fizyczną. Aktorka zorganizowała babski dzień, na który zaprosiła nie tylko swoje przyjaciółki, ale również trenera. Jej ogród zmienił się w salę ćwiczeń.

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Na co dzień gra w serialu "Przyjaciółki", regularnie występuje również w filmach i spektaklach teatralnych.

Małgorzata Socha pokazała, jak pracuje nad formą

W natłoku wielu zawodowych obowiązków aktorka znajduje czas dla rodziny. Prywatnie jest bowiem żoną i matką trójki dzieci - Zosi, Basi oraz Stasia.

Małgorzata Socha nie zapomina również o sobie i swoich przyjaciółkach. Podczas gdy inne gwiazdy podczas majówki postawiły na relaks i naładowanie baterii, aktorka wolny czas postanowiła spędzić w bardzo aktywny sposób.

Reklama

Ogród Małgorzaty Sochy zamienił się w obóz treningowy

Małgorzata Socha może pochwalić się smukłą i wysportowaną sylwetką. Po każdej z ciąż aktorka w niemal ekspresowym tempie wracała do formy.

Majówkę również postanowiła spędzić aktywnie. Do swojego ogrodu Małgorzata Socha zaprosiła nie tylko trenera personalnego, ale również przyjaciółki. Na opublikowanych przez gwiazdę kadrach widać, że w tym dniu towarzyszyła jej między innymi Natalia Kukulska czy makijażystka Marta Gąska.

"Co to był za trening! Zabrakło jeszcze dwóch członkiń naszego klubu sportowego PKS, więc niedługo trzeba zrobić powtórkę. Dziewczyny, szykujcie się" - napisała pod zdjęciem.

Z szybkim wyjaśnieniem nadeszła Natalia Kukulska. "PKS - podmiejski klub sportowy" - dodała pod fotografią.

Internautki były pod wrażeniem.

***

Zobacz również:

Mrozowska w balii, Kożuchowska w kwiatach – tak gwiazdy spędzają majówkę

Kij od szczotki w maluchu, herbata w metalowych koszyczkach. Ile pamiętasz z PRL? [QUIZ]

Joanna Opozda: Chce spotkać się z legendarną Bardotką. Odwiedzi ją w Saint-Tropez?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy