Reklama

Reklama

Marc Anthony poślubił modelkę

Były mąż Jennifer Lopez już nie jest do wzięcia. Marc Anthony poślubił wenezuelską modelkę, Shannon de Limę, podczas ceremonii na Dominikanie.

Marc Anthony krótko cieszył się wolnością "kawalera z odzysku". Jego ciągnąca się przez trzy lata sprawa rozwodowa zakończyła się w czerwcu tego roku, a on już zdążył powiedzieć "tak" nowej wybrance. Jest nią wenezuelska modelka Shannon de Lima.

Para, która zaczęła spotykać się kilka lat temu, nie należy do "statecznych". O ich kolejnych kłótniach i ewentualnych rozstaniach plotkowano wielokrotnie. W 2013 roku na chwilę zerwali ze sobą, by potem znów do siebie wrócić. Wygląda na to, że na dobre. Miłość aż po grób przysięgali na Dominikanie w obecności setki gości.

Reklama

Jedna z plotek głosi, że przyczyną rozwodu Anthony’ego i Lopez była zazdrość.  Marc podobno uważał, że jego żona wygląda "zbyt seksownie" i nie mógł poradzić sobie z jej odważnym wizerunkiem. Patrząc na zdjęcia Limy można przypuszczać, że w tym małżeństwie również nie będzie miał łatwo...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje