Reklama

Reklama

Maria Kowalska: Buntowała się przez sport

W przypadku Oli Kostrzewy, nastolatki, którą w serialu "Pod powierzchnią" kreuje Maria Kowalska, młodzieńczy bunt obrał radykalną formę - wdała się w romans z dyrektorem swojego liceum. Gdy Kowalska była w jej wieku, emocje związane z "czasem burzy i naporu" odreagowywała poprzez sport.

Maria Kowalska to 23-letnia aktorka, studentka łódzkiej filmówki, która zaistniała w show-biznesie dzięki jednej z głównych ról w serialu TVN "Pod powierzchnią". W tej produkcji błyszczy nie mniej niż Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa i Łukasz Simlat. Historia jej bohaterki jest ważną osią także drugiego sezonu "Pod powierzchnią", który wystartuje na antenie TVN 22 października. Po tym jak Ola Kostrzewa ugodziła nożem żonę Barta, z którym miała romans i z którym zaszła w ciążę, toczy się przeciwko niej śledztwo.

Reklama

Czy kilka lat temu Maria była równie niepokorną licealistką, jak jej serialowa bohaterka? - Buntowałam się, ale na swój własny sposób. Moją złość, energię spożytkowałam chyba w sporcie. W szkole grałam w koszykówkę, najczęściej jako atakująca, uprawiałam też piłkę ręczną i byłam w sekcji pływackiej. Szczególnie w gimnazjum byłam bardzo aktywna sportowo, później już nie miałam na to aż tyle czasu. Na boisku czy basenie mogłam walczyć do ostatniej kropli krwi, natomiast w życiu starałam się i staram nadal słuchać, nie atakować - mówiła.

Dowiedz się więcej na temat: Maria Kowalska | Kowalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje