Reklama

Reklama

Maria Szarapowa urodziła. Pokazała rodzinne zdjęcie

Maria Szarapowa ogłosiła światu radosną nowinę. Była tenisistka po raz pierwszy została mamą, a o narodzinach pociechy poinformowała świat za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rosjanka na swoim instagramowym profilu właśnie opublikowała rodzinne zdjęcie, które opatrzyła wzruszającym opisem.

Maria Szarapowa po raz pierwszy została mamą

Maria Szarapowa od kilku lat jest w szczęśliwym związku z brytyjskim biznesmenem Alexandrem Gilkesem, który oświadczył się jej w 2020 roku. Była tenisistka nowinę o ciąży przekazała za pomocą mediów społecznościowych dzień po 35. urodzinach. 

Opublikowała radosne zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem, które krótko podpisała. "Cenne początki!!! Jedzenie tortu urodzinowego dla dwojga zawsze było moją specjalnością" - skwitowała Szarapowa.

Od tamtej pory nie za często pokazywała ciążowe krągłości na swoim instagramowym profilu. Teraz jednak poinformowała fanów, że jej syn jest już na świecie.

Reklama

Maria Szarapowa urodziła

Maria Szarapowa na swoim instagramowym koncie właśnie podzieliła się z fanami radosnymi informacjami. Była tenisistka i jej partner po raz pierwszy zostali rodzicami. Para przywitała na świecie syna i jak się okazało, chłopiec urodził się już dwa tygodnie temu, dokładnie 1 lipca.

35-latka udostępniła pierwsze zdjęcie swojej pociechy. Do mediów społecznościowych właśnie trafiło rodzinne ujęcie, na którym widać, że chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. 

***

Zobacz także:

Stefano Terrazzino załamał się. Mówi, przez co przeszedł

Danuta Stenka spotkała się ze znanym aktorem. Wiadomo, co ich łączy. "Od pierwszej chwili dla wszystkich było to jasne"

Katarzyna Zdanowicz na wakacjach w Hiszpanii

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maria Szarapowa | Alexander Gilkes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy