Marta Manowska promuje książkę

Marta Manowska już od września 2014 roku prowadzi, cieszący się świetną oglądalnością, program „Rolnik szuka żony” emitowany przez Telewizję Polską.

W rozmowach z uczestnikami wykazuje się dużą naturalnością, zaangażowaniem i empatią. Nic dziwnego, że podbiła serca widzów zmęczonych wszędobylską sztucznością i natrętną "reżyserką".

Reklama

Manowska jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Na swoim koncie ma pracę w radiowej "Trójce" i w agencji reklamowej. Jednak to misyjny program "Jedynki" przyniósł jej prawdziwą popularność.

Pewnie nie wszyscy wiedzą, że Marta napisała jak do tej pory trzy książki. O pierwszych dwóch ("Nacjonalizmy w Hiszpanii" oraz "Bytomianie - ich życie i miasto") nie było głośno. Wszystko zmieniło się przy trzeciej publikacji, która dotyczy (a jakże!) programu "Rolnik szuka żony".

Manowska postanowiła przeprowadzić wywiady z uczestnikami poprzednich edycji, by dowiedzieć się, jak z perspektywy czasu patrzą na swój udział w show oraz czym zajmują się dziś.

Ostatnio odbyło się jedno ze spotkań autorskich promujących książkę, na którym pojawili się fotoreporterzy. Manowska dzielnie pozowała ze swoim nowym "dzieckiem". Zaprezentowała się też fanom w, nieco innej niż w programie, odsłonie.

O ile w "Rolniku(...)" Marta nosi zazwyczaj romantyczne sukienki w kwiaty, o tyle na spotkanie wybrała rockowe, skórzane spodnie, ciężkie buty i białą koszulę.

Musimy przyznać, że bardzo podoba nam się w takim wydaniu? A wy co myślicie? Lubicie Manowską w roli prowadzącej? A może mieliście już okazję przeczytać jej książkę?

Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje