Reklama

Martyna Wojciechowska pokazała urocze zdjęcie z ukochanym

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że Martyna Wojciechowska jest kobietą silną i niezależną. Wreszcie znalazła partnera, który w stu procentach to rozumie.

Mowa oczywiście o Przemysławie Kossakowskim, który sam jest  podróżnikiem i nie przestaje szukać w życiu wrażeń. Część jego przygód możemy oglądać w programach emitowanych przez stację TTV.

Wojciechowska od ponad dekady realizuje z kolei cykl "Kobieta na krańcu świata", w ramach którego odwiedza najdalsze zakątki na wszystkich kontynentach.

Teraz, z powodu pandemii koronawirusa, para spędza czas w domu razem z 12-letnią córką Wojciechowskiej - Marysią.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazują, że zajmują się m.in. czytaniem, drobnymi remontami i oglądaniem zdjęć z dalekich podróży.

Reklama

Ostatnio natomiast Wojciechowska postanowiła na swoim instagramowym profilu złożyć ukochanemu życzenia urodzinowe.

Pod wspólnym, uroczym zdjęciem, na którym daje Kossakowskiemu buziaka, napisała:

- Pewien wyjątkowy mężczyzna obchodzi dzisiaj 48. urodziny... Wszystkiego najlepszego, Kochanie! Kto się dołącza do życzeń?

Na odzew internautów nie musiała oczywiście długo czekać, a życzenia słały w komentarzach m.in. Viola Piekut, Kasia Zielińska czy Olivier Janiak.

My też oczywiście życzymy panu Przemkowi wszystkiego, co najlepsze!#POMAGAMINTERIA

Emaus to wspólnota ludzi doświadczonych przez los. Niektórzy byli bezrobotni, inni stracili domy. Założyli wspólnotę, by razem pracować na godne życie. W czasach pandemii mają z tym jednak problemy. Pomóż im zarobić na swoje utrzymanie.

Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy