Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska szuka pracy na Instagramie! Co się stało?

Martyna Wojciechowska, dziennikarka i twórczyni programu "Kobieta na krańcu świata" zamieściła kilka dni temu na Instagramie niepokojący post. Wojciechowska napisała bowiem, że... szuka pracy i wkleiła filmik, na którym pozuje z karteczkami z krótkimi hasłami opisującymi jej sytuację. Dodała, że trochę się wstydzi i dawno tego nie robiła, ale naprawdę potrzebuje pracy!

Martyna Wojciechowska pozuje na filmiku z nieśmiałym uśmiechem i prosi fanów o pomoc. Przekonuje, że nie jest to żart i naprawdę potrzebuje pracy. Większość z nich myśli sobie zapewne, jak to możliwe, by tak doświadczona i lubiana dziennikarka musiała szukać zajęcia. Kolejne sekundy filmiku przynoszą jednak odpowiedź na to pytanie. Chodzi bowiem o pracę dla Zeny!

Tak Martyna Wojciechowska rozpoczęła swój wpis na Instagramie, a w kolejnych zdaniach opisała sytuację Zeny, która musiała uciekać z Libanu: 

Reklama

- napisała dziennikarka. 

- dodała, zachęcając potencjalnych pracodawców Zeny do kontaktu. 

Post, który zamieściła Martyna Wojciechowska cieszy się ogromną popularnością. Ma już prawie 740 tysięcy wyświetleń, a pod nim pojawiło się mnóstwo komentarzy od osób, które trzymają kciuki za Zenę i dziękują Martynie za pomoc, którą jej zaoferowała. 

Część fanów, a także kolegów dziennikarki z telewizji chwali ją za odwagę i pomysł, bo oryginalny film na pewno pomoże szybciej znaleźć pracę dla sympatycznej Zeny.

- "Jesteś wspaniała jedyna w swoim rodzaju ! Zena ma szczęście" - napisała np. Karolina Ferenstein-Kraśko, a aktorka Anita Sokołowska zostawiła pod postem wspierające serduszka. 

My też trzymamy kciuki za nową pracę Zeny, a Martynie gratulujemy świetnego pomysłu. Co o nim myślicie?

Zobacz również:

Celine Dion już nigdy nie zaśpiewa na scenie? Przygnębiające doniesienia o jej stanie zdrowia!

Julia Wieniawa pokazała zapłakane zdjęcie. Apeluje do fanów! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Kobieta na krańcu świata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy