Matka Gigi Hadid nauczyła ją jak ważna jest ciężka praca w modelingu

21-letnia modelka dostała od swojej matki rady dotyczące dobrych i złych stron świata mody.

Gigi Hadid
Gigi HadidGetty Images

21-letnia modelka, która jest obecnie twarzą firmy Tommy Hilfiger i niedawno wypuściła drugą kolekcję w ramach tej współpracy, dostała od swojej matki modelki - 53-letniej Yolandy Hadid - rady dotyczące dobrych i złych stron świata mody. Yolanda powiedziała jej, że jeśli nie będzie dbała o swój wygląd, to zawsze znajdzie się inna dziewczyna, która będzie "piękniejsza" i "bardziej pracowita", która otrzyma ofertę pracy.


W rozmowie z włoską gazetą "Corriere della Sera" Gigi opowiedziała o tym, jaki wpływ matka miała na jej pracę: - Jednym z powodów, dla których muszę jej podziękować jest to, że weszłam w świat mody bez złudzeń: powiedziała mi wszystko, żeby mnie dobrze przygotować. Opowiedziała mi o castingach w okropnych i wilgotnych londyńskich piwnicach. Opowiedziała mi o modelkach, które potrafiły podrzucić świnię wieczór przed pokazem. Supermodelki z lat 90., które mówią, że nie jesteśmy takie jak one, mają rację. Urodziłyśmy się w innych czasach, ale również ciężko pracujemy. W inny sposób. Byłam jedną z pierwszych modelek, które zaczęły komunikować się poprzez media społecznościowe, ale robiłam to z moją własną mentalnością, a właściwie z mentalnością, którą dała mi mama.

- Jeśli nie pracujesz ciężej niż inne dziewczyny, to zawsze znajdzie się dziewczyna piękniejsza i bardziej pracowita od ciebie.

Modelka, która spotyka się obecnie z byłym członkiem zespołu One Direction - Zaynem - wyznała, że jest "uprzejmą osobą" w stosunku do ludzi, z którymi pracuje i dzięki temu otrzymywała oferty pracy, o których marzyła.

Powiedziała: - Bycie uprzejmą osobą sprawia, że otrzymujesz więcej ofert. Nigdy nawet nie marzyłam o połowie projektów, w których brałam udział.

Bang Showbiz
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas