Reklama

Mel B i Mel C nie rozmawiają ze sobą

Gwiazdy zespołu Spice Girls prawdopodobnie pokłóciły się po tym, jak Mel C wycofała się z planowanego na lipiec przyszłego roku koncertu w londyńskim Hyde Parku.

Gwiazdy zespołu Spice Girls prawdopodobnie pokłóciły się po tym, jak Mel C wycofała się z planowanego na lipiec przyszłego roku koncertu w londyńskim Hyde Parku mającego na celu świętowanie 20 rocznicy powstania zespołu.

W rozmowie z "The Sun on Sunday" źródło podało:

- Mel B, Geri Horner i Emma Bunton są w dobrych stosunkach, ale nie można tego powiedzieć o relacjach Mel B i Mel C, które nie rozmawiały ze sobą od dwóch miesięcy.

- Mel B jest zła na Mel C i uważa, że to, co zrobiła jest zdradą ich przyjaźni.

Reklama

- Wiedziały, że ciężko będzie przekonać Victorię Beckham do występu na scenie, ale nie sądziły, że wycofa się właśnie Mel C.

Mówiono wcześniej, że Mel C konsultuje się z prawnikami, aby dowiedzieć się, czy zespół Spice Girls może wrócić na scenę bez niej i bez Victorii.

Źródło podało: - Mel powiedziała koleżankom z zespołu, że konsultuje się z prawnikami na temat tego, czy zespół może występować bez niej.

- Uważa, że dzięki niej zespół zyskał muzyczną wiarygodność i nie istnieje bez niej.

Trzy pozostałe członkinie zespołu zadecydowały, że nie będą używały skrótu GEM (Geri, Emma i Mel), który miałby być nową nazwą zespołu, ale nadal planują wspólny koncert.

W zeszłym miesiącu wyciekła piosenka zespołu Spice Girls pt. "Song For Her", która jest pierwszym materiałem zespołu od dziewięciu lat.

Źródło podało: - Dziewczyny nagrywały w studio przez ostanie miesiące.

- Planują stworzyć nowe utwory.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy