"Miss mundialu" Ivana Knoll znów odsłoniła biust. Wygląda zniewalająco

Ivana Knoll zwana również "miss mundialu" nie przestaje zachwycać fanów swoją kobiecą sylwetką. Modelka regularnie raczy swoich obserwatorów gorącymi zdjęciami. Tym razem pokazała się w obcisłym stroju kąpielowym, który sporo odsłonił.

"Miss mundialu" nie przestaje zachwycać. Swoimi zdjęciami dzieli się na Instagramie
"Miss mundialu" nie przestaje zachwycać. Swoimi zdjęciami dzieli się na InstagramieHASAN BRATICEast News
"Miss mundialu" nie przestaje zachwycać. Swoimi zdjęciami dzieli się na Instagramie
"Miss mundialu" nie przestaje zachwycać. Swoimi zdjęciami dzieli się na InstagramieAFP

Ivana Knoll to chorwacka modelka, która swoją popularność zyskała podczas zeszłorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze. Mundial zasłynął z wielu kontrowersji, głównie tych organizacyjnych. Katar to kraj muzułmański, a zasady nałożone na kibiców miały odpowiadać jego zwyczajom i tradycjom. Oczywiście kibicom wielu innych państw nie spodobała się długa lista zakazów.

Jednym z nich był zakaz sprzedaży piwa na terenach obiektów sportowych. Wystosowano też reguły dotyczące ubioru kobiet. Przychodząc na stadion, miały mieć skromne i zakrywające ciało stroje. Większość kibiców zastosowała się do reguł, ale nie Ivana Knoll. Kibicując swojej reprezentacji, pojawiła się na trybunach w kreacji mocno eksponującej biust. Knoll stała się prawdziwą gwiazdą, nadano jej też nieoficjalne miano "miss mundialu".

Ivana Knöll zachwyciłą piłkarskich kibiców w Katarze
Ivana Knöll zachwyciłą piłkarskich kibiców w Katarzeinstagram.com/knolldollInstagram

Ivana Knoll eksponuje wdzięki na Instagramie

Mimo że od mistrzostw świata minęło trochę czasu, zainteresowanie internetu Ivaną Knoll nie maleje. Influencerka regularnie raczy swoich obserwatorów na Instagramie zdjęciami pięknego ciała. Jej konto obserwuje już ponad 3,5 miliona osób. W ostatnim czasie pojawiły się tam gorące zdjęcia modelki w samym bikini. Trzeba przyznać, że sylwetka Ivany wygląda zniewalająco.

Ivana Knoll znów odsłoniła piersi

Na profilu influencerki pojawiło się nowe zdjęcie, na którym prezentuje neonowo różowy strój kąpielowy, który mimo sportowego kroju bardzo dużo odsłania. Ten kolor pięknie podkreśla jej urodę i opalone ciało, a także świetnie kontrastuje z kruczoczarnymi długimi włosami zarzuconymi na bok.

Obcisły strój kąpielowy pięknie eksponuje jej wysportowaną i seksowną sylwetkę oraz kształtny biust. Jak możemy zauważyć, modelka nie była w stanie dopiąć zamka, który znajduje się na poziomie jej piersi.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas