Reklama

Reklama

Nie żyje matka żony Davida Bowiego

60-letnia supermodelka Iman opłakuje śmierć Marian Abdulmajid zaledwie dwa miesiące po tym, jak jej mąż David Bowie przegrał walkę z rakiem.

Wdowa po Davidzie, która teraz samotnie wychowuje ich 15-letnią córkę Alexandrię, po śmierci męża wycofała się z życia publicznego, ale zamieszczała na portalach społecznościowych wiele inspirujących wpisów.

- Życie nie staje się łatwiejsze lub bardziej wyrozumiałe. To my stajemy się silniejsi i bardziej odporni. - napisała w zeszłym tygodniu.

Niedawno ujawniono, że Iman odziedziczy 50 milionów dolarów pochodzących z majątku zebranego przez Davida w ciągu 24 lat.

Córka pary otrzyma 25 milionów dolarów, gdy skończy 25. rok życia. Taką samą sumę otrzyma wkrótce również syn piosenkarza - Duncan Jones - którego matką jest była żona Davida - Angie Bowie.

Reklama

W zeszłym miesiącu sąd ustalił prawnego opiekuna Alexandrii. Ujawniono również, że niektórzy wieloletni pracownicy Davida również będą spadkobiercami majątku artysty. Niedługo rozpocznie się postępowanie spadkowe.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy