Reklama

Reklama

Niesamowita rola w "Wielkiej wodzie". Wiecie, czyja to córka?

W zeszłym tygodniu na Netfliksie pojawił się kolejny polski serial. Jedną z gwiazd "Wielkiej wody" jest Tomasz Kot. Jednak produkcja jest dla niego wyjątkowa z innego powodu - zadebiutowała w nim jego córka, Blanka Kot.

Serial "Wielka woda" zadebiutował na Netfliksie w ubiegłym tygodniu. Opowiada on o powodzi stuleci, która nawiedziła Polskę w 1997 roku, a jego akcje jest umiejscowiona we Wrocławiu. Produkcja szybko stała się hitem i zyskała spore grono odbiorców.

Tomasz Kot dumny z córki

W najnowszej polskiej produkcji na znanej platformie streamingowej wystąpiła m.in. Blanka Kot. Dla córki Tomasza Kota, który w serialu zagrał prezydenta Wrocławia, był to aktorski debiut. 16-latka wcieliła się w rolę Klary Marczak, córki Jakuba i Jaśminy. 

Tomasz Kot nie kryje dumy z powodu debiutu swojej ukochanej córki. Zapytany o wrażenia z planu serialu jako pierwszą rzecz wspomniał właśnie ten fakt. Przyznał, że początek aktorskiej kariery Blanki okazał się trudny, ale jednocześnie dobry.

Reklama

Blanka miała już okazję spróbować swoich sił w dubbingu - wystąpiła w serialu "Ogarnij to" w Disney Channel, a rok temu mogliśmy ją zobaczyć w krótkometrażowym filmie swojej mamy "Jeszcze jeden koniec świata".

Czy pójdzie w ślady rodziców i swoją przyszłość zwiąże z branżą filmową?

Zobacz również: 

"Wielka woda". Światowa premiera "Wielka wo serialu odbyła się we Wrocławiu

Anna Dymna na planie "Wielkiej wody". Przeszła odważną metamorfozę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kot | Wielka woda (serial) | Blanka Kot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy