Niesamowite przyjaźnie księcia Harry'ego

Od Dawida i Victorii Beckham do Rihanny, przez Baracka Obamę... Oto osiem niesamowitych przyjaźni byłego enfant terrible brytyjskiej rodziny królewskiej.

Książę przyjaźni się również z Eltonem Johnem
Książę przyjaźni się również z Eltonem Johnem East News

George i Amal Clooney

George i Amal Clooney
George i Amal ClooneyEast News

19 maja 2018 r. George i Amal Clooney zaskoczyli gości, uczestnicząc w ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Księżna Sussex poznała Amal za pośrednictwem ich wspólnego fryzjera, Miguela Pereza. Jest zatem naturalne, że obie pary zaprzyjaźniły się. Książęca para spędziła nawet weekend w Villa L'Oleandra, posiadłości Clooneyów.

Rihanna

Rihanna i książę Harry spotkali się podczas jego podróży po Karaibach w 2016 roku. Podróżował do Barbados, aby uczcić 50-lecie niepodległości wyspy. Książę i artystka spotkali się w Bridgetown, aby wspólnie uczestniczyć w koncercie.

David i Victoria Beckham

W maju David i Victoria Beckham wzięli udział w ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego.
W maju David i Victoria Beckham wzięli udział w ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego. East News

W maju David i Victoria Beckham wzięli udział w ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Były piłkarz najpierw zaprzyjaźnił się z księciem Williamem, którego spotkał w 2012 roku podczas meczu Pucharu Świata, później został również przyjacielem księcia Harry'ego.

Tom Hardy

Brytyjski aktor jest jednym z najbliższych przyjaciół księcia Harry'ego. Przyjaźń, która przetrwała wiele lat, nie była znana opinii publicznej. Tom Hardy był na królewskim ślubie w maju ze swoją żoną, Charlotte Riley.

Barack Obama

Książę Harry i Barack Obama
Książę Harry i Barack Obama East News

Zaczęło się na Invictus Games w Toronto w 2017 roku. Wtedy to książę Harry i Barack Obama zaczęli budować silną przyjaźń. Już w 2015 roku młodszy brat księcia Williama szeroko uśmiechał się podczas spotkania z byłymi parami prezydenckimi USA.

Idris Elba

Aktor i książę Harry są bardzo zaprzyjaźnieni. Dowodem jest, że Elba - gwiazda serialu "Luther" - który uczestniczył w królewskim ślubie w maju ubiegłego roku, powiedział, że to wydarzenie było "jednym z najważniejszych rzeczy w jego życiu". Uczestniczył w ceremonii ze swoją dziewczyną Sabriną Dhowre. Należy zauważyć, że życie Idrisa Elby uległo zmianie, kiedy stał się pierwszym beneficjentem Prince's Trust, organizacji charytatywnej założonej przez księcia Karola w 1976 roku, której celem jest pomoc młodym ludziom potrzebującym wsparcia.

James Blunt

James Blunt podczas książęcego ślubu
James Blunt podczas książęcego ślubu East News

Piosenkarz i książę Harry są przyjaciółmi od dawna. Służyli razem w armii brytyjskiej, a artysta ostatnio grał podczas Invictus Games 2016 po tym, jak Harry go o to poprosił.

Usain Bolt

Harry i Bolt są przyjaciółmi od wielu lat
Harry i Bolt są przyjaciółmi od wielu latEast News

Harry i Bolt są przyjaciółmi od wielu lat. W 2012 roku wszystkie oczy zwróciły się na księcia Harry'ego, który nie wahał się rzucić wyzwania jamajskiemu sportowcowi w wyścigu na stadionie West Indies University w Kingtson. (PAP Life)

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas