Oliwia i Łukasz ze "Ślubu..." mają problem

Uczestnicy czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Oliwia i Łukasz od początku znajomości świetnie się dogadywali. Postanowili pozostać w małżeństwie, a niedawno urodziło się im pierwsze dziecko. W idealnym związku Oliwii i Łukasza pojawił się jednak problem.

Oliwia i Łukasz
Oliwia i Łukasz Interia/ Facebook

Para jest bardzo aktywna w social mediach - na bieżąco dzielą się z fanami wydarzeniami z życia. Niedawno Oliwia opublikowała w sieci zdjęcie swojego ciążowego brzuszka sprzed kilku tygodni, a jej mąż pochwalił się fotografią maleństwa. Wydawało się, że wszystko układa się perfekcyjnie, jednak Oliwia kilka dni temu wyznała, że pojawił się pierwszy problem w ich związku. Chodzi o Chrzest Św. synka Franciszka.

Oliwia jest katoliczką, natomiast Łukasz deklaruje się jako osoba niewierząca. Jego żona nie naciska na ślub kościelny - uważa, że nie jest to dla niej sprawa priorytetowa. Gorzej z chrztem. 

- Jestem niewierzący i ślub kościelny nie jest mi do niczego potrzebny. Co do chrztu, to wychodzę z założenia, że jak powiedziało się A, to trzeba powiedzieć B - wyznał Łukasz.

Oliwia twierdzi, że temat chrztu będą musieli przedyskutować. Wszystko wskazuje, że jej na tym zależy. 

- Ślub kościelny nigdy nie był naszym priorytetem. Najważniejsze jest to, że się kochamy i jest nam razem dobrze. Kwestia chrztu jest jeszcze do przegadania. To jest trudna decyzja. Ciężki temat - mówi Oliwia.

Na chrzest małego Franka naciskają też rodzice Oliwii. Czy Łukasz się nie ugnie i pozostanie przy swojej decyzji? Z pewnością niebawem się tego dowiemy.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas