Reklama

Reklama

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozuje nago w wannie

Paulina Smaszcz do niedawna była żoną Macieja Kurzajewskiego. Ostatnio pochwaliła się, jak teraz mieszka. Musimy przyznać, że wnętrza robią wrażenie!

Pani Paulina w młodości pracowała jako modelka. Wygrała też konkurs na prezenterkę Telewizji Polskiej. Zajmowała się PR-em, a dziś sama nazywa się w mediach społecznościowych wykładowcą, konsultantem biznesu, szkoleniowcem, trenerem zmiany, mówcą motywacyjnym i PR managerem.

Reklama

Prywatnie od 1996 do 2020 roku była żoną dziennikarza sportowego Macieja Kurzajewskiego. Para doczekała się dwóch synów: Franciszka (ur. 1997) i Juliana (ur. 2006). Byli małżonkowie deklarują, że pozostają w zgodzie i wspólnie dbają o wychowanie dzieci.

47-letnia Smaszcz za pośrednictwem mediów społecznościowych motywuje kobiety do zmian. Sama też nieustannie ulepsza swoje życie, m.in. skupiając się na remontach.

Teraz w nietypowy sposób postanowiła pochwalić się luksusową łazienką. W tym celu zamieściła na Facebooku zdjęcie, do którego pozuje... całkiem nago, w wannie, a "strategiczne" miejsca zasłania wyłącznie pianą.

- Po 6 miesiącach w moim mieszkaniobiurze mam klimat i intymność - napisała pod intymną fotką.

Faktycznie, wnętrze prezentuje się nienagannie, ale to oczywiście pani Paulina skradła całą uwagę komentujących.

Myślicie, że to dobry sposób na przyciągnięcie uwagi? 

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje