Piękne matki rodzą piękne córki

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. I bardzo dobrze. Zachwycające swą urodą mamy mogą cieszyć się urodą córek. Ale każda inaczej kocha swoją ślicznotkę.

Suri odziedziczyła urodę po Katie Holmes
Suri odziedziczyła urodę po Katie HolmesGetty Images/Flash Press Media

Suri (2,5) odziedziczyła urodę po Katie Holmes (29). Mama i córka ubierają się u tych samych projektantów i mają podobne fryzury. Katie nawet teraz, gdy intensywnie przygotowuje się do debiutu na Broadwayu, poświęca córce każdą chwilę. W Nowym Jorku chodzą na spacery do Central Parku.

Marcia Cross (46) długo starała się o dzieci. Dopiero po czterdziestce urodziła bliźniaki: Eden i Savannah (1,5). Jako jedna z nielicznych gwiazd wyznała, że zdecydowała się na zapłodnienie in vitro. Obie córki mają, podobnie jak mama, niespotykany, ogniście rudy kolor włosów.

Shiloh ma usta jak Angelina
Getty Images/Flash Press Media

Mimo że Cindy Crawford (42) urodziła dwójkę dzieci, zachowała perfekcyjną figurę. Nadal pracuje jako modelka, bo macierzyństwo nie przeszkodziło w karierze. Jej córka Kaia (7) to jedna z najpiękniejszych dziewczynek w Hollywood. Wygląda jak miniaturka swojej mamy.

Dzieci Kasi rosną, mama ma czas dla siebie
AKPA

Kinga Rusin (37) bardzo dba o wykształcenie dzieci. Jej córki Iga (8) i Pola (12) chodzą do jednej z najdroższych szkół w Polsce. Dziewczynki, podobnie jak mama, jeżdżą na nartach i kochają konie.

Więcej o gwiazdach przeczytasz w magazynie "Show"

Show
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas