Reklama

Reklama

Rok pełen kłótni

Boże Narodzenie to najlepszy czas, by wyciągnąć rękę do zgody. Kto nabroił? A kto ma szanse wykazać się wspaniałomyślnością i przebaczyć? Przypominamy...

Dorota sparodiowała Kingę


Superinteligentna Dorota Wellman (49) słynie z ciętego języka. Ale nie wszystkich śmieszą jej żarty. Kinga Rusin (39) poczuła się nimi dotknięta. Goszcząc w show Kuby Wojewódzkiego, Dorota nie tylko skrytykowała książkę dziennikarki, ale nawet pozwoliła sobie sparodiować Kingę: "Schodzę z konia, rozczesuję włosy, jestem ładnie ubrana, bo mam styl, a potem idę do spa i leżę, żeby ładnie wyglądać w Dzień Dobry TVN" - mówiła, naśladując koleżankę. Kinga nie kryła żalu: "Nie rozumiem, jak można krytykować książkę, jeśli jej się nie czytało".

Doda ostrzega wszystkich przed Mają


Nikt nie wie, jaka jest prawda. Ale wkrótce po rozstaniu z menedżerką Mają Sablewską (30) ze strony Dody padły bardzo mocne słowa: "Oszukała mnie osoba, którą traktowałam jak przyjaciółkę. Współczuję jej następnym klientom".
Innym razem nazwała Maję oszustką, manipulatorką i kombinatorką, zastrzegając, że to małe piwo, bo mogłaby powiedzieć znacznie więcej. Atakowana Maja stwierdziła krótko: "Nie obchodzą mnie te publiczne impertynencje".

Dina sprzedaje tajemnice Lindsay


Matka Lindsay Lohan (24) Dina, z tragedii córki uczyniła źródło dochodów. To nie było trudne, bo im większe kłopoty ma Lindsay - z narkotykami, alkoholem, policją - tym bardziej interesują się nią brukowe media. A matka powoli sama staje się gwiazdą.
Zdradziła już wiele pikantnych historii z życia sławnej córki, ale jej "tournée" po stacjach telewizyjnych trwa. Pani Lohan dla każdego ma coś nowego. Można się domyślać, że to jeszcze pogłębia problemy córki...

Karolina testowała słowa na Edycie


Afera wybuchła, gdy w jednym z programów Karolina Korwin- Piotrowska (39) nazwała Edytę Herbuś (29)... "lachonkiem". Popularna tancerka poczuła się bardzo urażona słowami dziennikarki. Zdaniem Edyty, określenie jej w ten sposób było celowym i bardzo złośliwym zabiegiem Piotrowskiej. W oficjalnym oświadczeniu menedżerka Herbuś stwierdziła: "To, co usłyszałyśmy, to dno totalne. Nie zostawimy tego. Sprawą zajmie się nasz prawnik".
Korwin-Piotrowska tłumaczyła, że użyła tego słowa w znaczeniu... pozytywnym. A w Polsce rozgorzała dyskusja, czy bycie "lachonkiem" jest uwłaczające, czy też można owo określenie traktować jako komplement.

Joanna zrobiła potwora z Weroniki


Pojawiając się na imprezie w futrze, Weronika Rosati (26) bardzo podpadła Joannie Krupie (31). Modelka od lat walczy o prawa zwierząt i piętnuje ludzi noszących skóry i futra. Mówiąc o Weronice, nie przebierała w słowach: "Jest suką bez serca! Nienawidzę takich ludzi i chciałabym jej przyłożyć". Szybko okazało się jednak, że atak był bezpodstawny, bo futro Weroniki było... sztuczne. Menedżerka Rosati zażądała oficjalnych przeprosin i wpłaty 10 tys. zł na rzecz organizacji PETA, walczącej o prawa zwierząt.
Zamiast przeprosin, padły kolejne oskarżenia: "Chodzić w sztucznym futrze to jak napadać na bank z pistoletem na wodę" - skwitowała sprawę Joanna.

Joan znokautowała Jennifer


Alexis z niezapomnianego serialu "Dynastia", czyli Joan Collins (77), udzieliła ostatnio dość kontrowersyjnego wywiadu. "W dzisiejszych czasach nie ma wielu pięknych aktorek. Jest Angelina Jolie i... Angelina Jolie" - stwierdziła. Słowa pani Collins szczególnie zabolały Jennifer Aniston (41), zwłaszcza że leciwa aktorka dodała jeszcze: "Jennifer Aniston z pewnością nie nazwałabym piękną".
Dla obsesyjnie dbającej o wygląd Aniston był to prawdziwy nokaut! Collins nie tylko skrytykowała jej urodę, ale przede wszystkim skomplementowała kobietę, która odebrała jej męża! Proszona o komentarz Jennifer nie potrafiła ukryć oburzenia: "To są absurdalne wynurzenia. Brak mi słów". Możemy być pewni, takiego faux pas długo się nie zapomina...

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 6 grudnia.

Show
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman | Kinga Rusin | Lindsay Lohan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy