Reklama

Reklama

Ryszard i Asia z "Chłopaków do wzięcia" zbierają pieniądze na dom

Program „Chłopaki do wzięcia” od lat wzbudza kontrowersje, ale jednocześnie cieszy się wśród widzów dużą popularnością. Jednym z najlepiej kojarzonych uczestników jest Ryszard „Szczena” Dąbrowski.

Mężczyzna mieszka z matką, której nieustannie uprzykrza życie. Jego pseudonim wziął się prawdopodobnie stąd, że już w młodym wieku stracił niemal wszystkie zęby i był zmuszony nosić sztuczną szczękę.

Ryszard ma za sobą odsiadkę. Widzowie z kolei śledzą w programie losy jego związku z Joanną Wielochą. Para rozstawała się kilkukrotnie, ale zawsze ostatecznie do siebie wracała.

Jakiś czas temu Asia przeszła spektakularną metamorfozę: zmieniła fryzurę, zaczęła o siebie dbać, skorzystała nawet z oferty gabinetu medycyny estetycznej i pozowała do zdjęcia z Michałem Wiśniewskim.

Reklama

Jednak jej instagramowy profil, na którym pokazywała nowe, celebryckie życie, zniknął. Okazuje się, że kobieta znów wróciła do Ryszarda i mieszka z jego matką.

Para postanowiła wyremontować rozpadający się dom i w tym celu utworzyła w internecie zbiórkę. Niestety, fani programu nie są skorzy, by pomóc Ryszardowi i Joannie. Obawiają się, że pieniądze na dom zostaną szybko przepite. Mężczyzna nie kwapi się natomiast do podjęcia normalnej pracy.

Jesteście zaskoczeni takim obrotem spraw?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: chłopaki do wzięcia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje