Reklama

Reklama

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron są parą! Z kim byli wcześniej?

W końcu przestali się ukrywać! Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron potwierdzili swój związek. Zanim jednak ich drogi się zeszły, w ich życiu byli inni partnerzy. Lista jest imponująca!

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron ogłosili związek!

 Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron w końcu wyznali w swoich mediach społecznościowych, że są razem. 

Fani bardzo na to czekali i cieszą się szczęściem swoich ulubieńców. Baron pokusił się o romantyczne zdjęcie z ukochaną i krótki wpis, za to jego ukochana postanowiła napisać nieco więcej na temat ich relacji. 

W komentarzach posypały się gratulacje, ale nie da się ukryć, że to nie pierwszy związek w życiu zarówno Barona, jak i Sandry. Muzyk w polskim show-biznesie jest znany ze swojego kochliwego serca. 

Na liście byłych ukochanych muzyka pojawiają się same najgorętsze nazwiska polskiego show-biznesu. 

Wszystkie dziewczyny Alka Barona. Wieniawa i Lipińska to nie jedyne sławne nazwiska!

Oczywiście te dwie panie wzbudziły największe zainteresowanie, gdy pojawiły się u boku Alka: Julia Wieniawa i Blanka Lipińska. 

Julia Wieniawa po związku z Antkiem Królikowskim szybko znalazła pocieszenie w ramionach przystojnego gwiazdora. Para spędzała wiele romantycznych chwil, ale miłość nie przetrwała. 

Jej miejsce zajęła Blanka Lipińska, która podobnie jak Sandra Kubicka, długo utrzymywała ten związek w tajemnicy. Para kochała podróżować i odpoczywać w ekskluzywnych kurortach, ale i to nie wystarczyło, by uczucie było trwałe. Blanka i Alek rozstali się jednak w przyjacielskich kontaktach, a media jeszcze rozpisywały się na temat ich powrotu do siebie. 

Wcześniej Baron próbował szczęścia również z Joanną Opozdą, czy Olą Szwed. 

Reklama

Sandra Kubicka i jej bolesne rozstania oraz awantury

O ile związku Barona wzbudzały sensacje, ale przebiegały bez większych ekscesów, tak Sandra Kubicka nie miała zbyt wielu partnerów, ale jej relacje były niezwykle burzliwe.

O Sandrze zrobiło się głośno w mediach, gdy okazało się, że jej ukochany, Cedrik Gervais zdradził ją i zerwał z piękną Sandrą zaręczyny. Modelka nie chciała milczeć i wyjawiła wówczas całe kulisy zajścia w mediach. 

Nie ukrywała, jak bardzo cierpiała z powodu zdrady. Wówczas w jej życiu pojawił się Kaio Alves Goncalves. Ich relacja do pewnego czasu uchodziła za idealną, mężczyzna nawet latał do Polski razem z Sandrą, gdy ta uczestniczyła w "Tańcu z Gwiazdami" i wspierał ją podczas tanecznej walki. 

Nic nie wskazywało na to, że para ma się rozstać, aż w końcu gwiazda powiadomiła swoich fanów o tym, że razem z Kaiem postanowili dać sobie nieco więcej przestrzeni. 

Wszyscy myśleli, że to chwilowe rozstanie, ale gdy z przyjaznej atmosfery rozstania rozpętała się prawdziwa wojna między byłymi narzeczonymi, fani byli w szoku! 

Kaio i Sandra wymieniali publicznie ostre uwagi na temat swój i swojego związku i wzajemnie obarczali się winą za rozstanie. 

Czy tym razem będzie inaczej i miłość Sandry oraz Barona okaże się tą jedyną i prawdziwą? Czas pokaże! 

***
Zobacz również: 

Sandra Kubicka potwierdza związek z Baronem: "Jestem zakochana"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje