Reklama

Reklama

Sekret seksapilu Dity Von Teese

Mistrzyni burleski Dita Von Teese zachwyca nie tylko mężczyzn, przybywających tłumnie na jej występy. Kobiety także pozostają pod wrażeniem jej magnetyzującego wizerunku. Na czym polega jej sekret? "Seksapil to nic innego, jak pewność siebie" - przekonuje gwiazda.

Dita Von Teese uosabia wszystkie cechy szykownej gwiazdy złotej ery Hollywood - idealnie wymodelowane włosy, perfekcyjny makijaż, doskonale skrojone sukienki, podkreślające jej krągłe biodra, ponętny biust i talię, mierzącą zaledwie 56 centymetrów.

Samopoczucie jest najważniejsze

Hipnotyzujące spojrzenie dopełnia jej uwodzicielskiego wizerunku. Gwiazda utrzymuje jednak, że aparycja ma drugorzędne znaczenie i najważniejszym elementem kobiecego seksapilu jest... pewność siebie.

- Najistotniejsze jest podejście do samej siebie - przekonuje Dita Von Teese. - Musimy wiedzieć, co nam odpowiada, z czym czujemy się dobrze"- wylicza artystka i puentuje: "Bycie sexy to czysta psychologia!".

Reklama

Folguj zachciankom

Dita zachęca ponadto kobiety, by od czasu do czasu folgowały swoim zachciankom takim, jak choćby kupowanie biżuterii. Nic bowiem jej zdaniem nie poprawia nastroju tak doskonale, jak kosztowny drobiazg. Sama ma słabość do rubinów.

- Uwielbiam rubiny - deklaruje artystka. - Uwielbiam je dotykać, bawić się nimi... To taki zmysłowy klejnot - mówi z rozmarzeniem kruczowłosa piękność.

Dita Von Teese przyszła na świat 28 września 1972 r. jako Heather Renee Sweet w amerykańskim miasteczku Rochester. Przyszła gwiazda burleski jako nastolatka pracowała w sklepie z bielizną, jednocześnie studiując na kierunku kostiumologicznym z myślą o zawodzie stylistki filmowej. Jako Dita Von Teese wypromowała na nowo sztukę burleski, stając się jej niekwestionowaną królową. Gwiazda od lat jest także muzą znamienitych projektantów, m.in. Christiana Diora i Jean-Paula Gaultiera. Posiada własną linię bielizny oraz perfum. Obecnie pracuje nad debiutancką płytą.

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Dita Von Teese | seks | moda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy