Reklama

Reklama

Selena Gomez wróciła na Instagram

24-letnia piosenkarka ponad trzy miesiące temu zrobiła sobie przerwę od dzielenia się z fanami swoimi zdjęciami na Instagramie.

24-letnia piosenkarka ponad trzy miesiące temu zrobiła sobie przerwę od dzielenia się z fanami swoimi zdjęciami na Instagramie. Gwiazda poświęciła ten czas na leczenie, ale w czwartek (24.11.2016) wróciła w wielkim stylu i zamieściła swoje zdjęcie z fanami oraz opisała swoją walkę.

Twórczyni hitu "Hands To Myself" napisała:

 - Jest wiele rzeczy, za które jestem w tym roku wdzięczna. Był to najtrudniejszy, ale zarazem najbardziej satysfakcjonujący rok. Wreszcie pokonałam tkwiące we mnie poczucie, że nie jestem wystarczająco dobra. Chciałam tylko odzwierciedlić miłość, którą dajecie mi przez te wszystkie lata i pokazać, jak ważne jest dbanie o siebie. Zbawienie przez wiarę. Dobroć zawsze wygrywa. Kocham was. Niech was Bóg błogosławi.

Powrót Seleny do mediów społecznościowych miał miejsce po tym, jak gwiazda pojawiła się po raz pierwszy publicznie po dłuższej przerwie na gali American Music Awards. Piosenkarka odebrała nagrodę w kategorii Ulubiona Wokalistka. Gwiazda zrobiła sobie przerwę, aby walczyć z atakami paniki i depresją wywołanymi przez toczeń.

Reklama

Podczas swojej przemowy twórczyni hitu "Same Old Love" wyznała, że była w rozsypce zanim podjęła leczenie.

Powiedziała:

 - Wszyscy znacie moje życie, nieważne czy mi się to podoba czy nie. Musiałam się zatrzymać, ponieważ miałam wszystko, ale byłam w rozsypce. Robiłam wszystko, co w mojej mocy, aby was nie zawieść, ale zbyt długo trzymałam wszystko w sobie i zawiodłam samą siebie.

Gwiazda podziękowała swoim fanom za ich oddanie i zachęcała osoby w podobnej sytuacji do tego, aby szukały pomocy.

Piosenkarka znana z hitu "Kill Em with Kindness" powiedziała:

 - Z głębi serca chciałabym wyrazić moją wdzięczność za to, że każdego dnia mogę dzielić się tym co kocham z ludźmi, których kocham. Chciałabym podziękować moim fanom za oddanie. Nie wiem czym sobie na nie zasłużyłam. Jeśli jesteście w rozsypce, to pamiętajcie, że nie musi tak być.

- Musicie wiedzieć o mnie jedno: zależy mi na ludziach. To jest dla was.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje