Reklama

Reklama

Szczere wyznanie Katy Perry

„Jeśli chodzi o seks nie jestem zbyt pruderyjna. Jednak nigdy nie pozwalam sobie na przygody na jedną noc.” - mówi Katy Perry. W rozmowie z dziennikarzami magazynu Cosmopolitan piosenkarka szczerze opowiada o tym, co dzieje się w jej sypialni.

Kiedy już wszyscy skomentowali zdjęcie Katy Perry w zielonych włosach i sukience z kolorowych cekinów zdobiące okładkę Cosmopolitan, czas zajrzeć do środka magazynu. W wywiadzie piosenkarka szczerze opowiada o zasadach rządzących jej życiem erotycznym.

"Jeśli chodzi o moje życie seksualne, nie jestem zbyt pruderyjna." - mówiła - "Dla mnie najważniejsza jest więź między mną, a partnerem." Wyznała również, że jej rekord bez mężczyzny wynosi kilka miesięcy. "Może od sześciu miesięcy do roku. Nigdy nie byłam singlem przez dłuższy okres czasu." - opowiadała.

Reklama

Perry ujawniła również dość zaskakującą przyczynę swojego powodzeniu u płci przeciwnej: "Noszę dużo biżuterii z różowego kwarcu, a ona przyciąga mężczyzn." - tłumaczyła Perry. Czyżby celebrytka odkryła prostą receptę na szczęście w miłości?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje