Reklama

Reklama

Uczestniczka "Love Island" po raz pierwszy na czerwonym dywanie

„Love Island” to jedno z najchętniej oglądanych reality show w Polsce. Jego uczestnicy cieszą się coraz większą popularnością.


W programie bierze udział 10 uczestników, a każdy z nich jest singlem, który szuka prawdziwej miłości. Wszyscy mieszkają w pięknej i ekskluzywnej willi w słonecznej Hiszpanii. Jedną z mieszkanek miłosnej posiadłości jest Monika Kozakiewicz.

Dziewczyna ma 23 lata i mieszka na co dzień w Warszawie, gdzie pracuje jako makijażystka. Według niej idealny kandydat do poważnego związku powinien być dobrze zbudowany, błyskotliwy. Musi też mieć poczucie humoru i dystans do siebie.

Monika przyznaje, że udział w programie traktuje jako okazję do poznania ciekawych ludzi oraz doświaczyć największej przygody swojego życia. Program otworzył jej drzwi do wielkiego świata show-biznesu. Kozakiewicz wykorzystała tę szansę i zaczęła pojawiać się na czerwonych dywanach. Pierwszy raz na ściance zapozowała podczas imprezy magazynu "K MAG". Założyła efektowną i prostą sukienkę w jasnoróżowym kolorze.

Zresztą zobaczcie sami!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje