Reklama

Reklama

Urodzinowa tradycja Cameron Diaz zaskoczyła fanów

Cameron Diaz, wraz z mężem, pielęgnuje pewną urodzinową tradycję, która nie przestaje zaskakiwać ich fanów.

Amerykańska aktorka Cameron Diaz, znana z kinowego hitu "Maska", obchodziła pod koniec sierpnia urodziny. Jest także jedną z najlepiej zarabiających aktorek w branży. Była również czterokrotnie nominowana do nagrody Złotego Globu za ikoniczne role w hollywoodzkich produkcjach filmowych.

W 2015 r. Diaz wyszła za mąż za Benjiego Maddena - gitarzystę zespołu "Good Charlotte". Madden od pięciu lat pielęgnuje tradycję składania żonie życzeń w formie postów na Instagramie. Muzyk udostępnił wzruszający i pełen miłości wpis, który okala czarno-białe zdjęcie pary.

"Wszystkiego najlepszego żono. Zasługujesz na najwspanialsze rzeczy, jakie ten Wszechświat może ci zaoferować. Jestem twój na zawsze". - tak brzmi treść urodzinowych życzeń Benjiego.

Reklama

47-letnia kobieta przebrnęła przez wiele związków i zawsze niechętnie wypowiadała się na temat małżeństwa. Dla Benjiego Maddena straciła jednak głowę i jak podkreśla, od pierwszego spotkania była pewna, że jest w nim coś wyjątkowego, co ją przyciąga.

Trzymamy kciuki za tę parę, a Cameron Diaz także życzymy wszystkiego, co najlepsze.Dowiedz się więcej na temat: Cameron Diaz | urodzinowa gwiazda | Benji Madden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje