Reklama

Reklama

Wachowicz o szansach Ewy Mielnickiej w światowym konkursie piękności

Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka 5 listopada powalczy o tytuł Miss International. Ewa Wachowicz, Miss Polonia z 1992 roku, zapewnia, że zawsze trzyma kciuki za nasze dziewczyny, bo Polki są najpiękniejsze. - Żeby odnieść sukces trzeba być naturalnym - radzi.

Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka już 5 listopada powalczy o tytuł Miss International podczas 55. edycji tego konkursu. Ewa Wachowicz zapytana przez o to, jak ocenia szanse Miss Polski 2014 Ewy Mielnickiej w światowym konkursie piękności odpowiedziała, że zawsze trzyma kciuki za nasze dziewczyny, bo uważa, że Polki są najpiękniejszymi kobietami na świecie.  - Liczę na to, że nasza Ewa będzie w czołówce - mówi Wachowicz.

Reklama

Wachowicz, która ma doświadczenie z konkursami piękności radzi Mielnickiej, by zachowała swoją naturalność.  - Żeby odnieść sukces, trzeba być naturalnym, dlatego że zarówno ludzie, jak i kamery, wyłapują wszystko to, co nie jest naturalne. Z kolei to, co jest naturalne zawsze daje nam najlepszą promocję, najlepiej się sprzedaje - choć to jest dość brzydkie słowo. To, co jest w nas dobrego i naturalnego gwarantuje nam sukces - przekonuje Miss Polski z 1992 roku.

Wachowicz przyznaje, że poznała Mielnicką i wie, że nasza kandydatka jest naturalna również z charakteru.  - Trzeba poszukać w sobie tej naturalnej radości życia, pogody ducha. Jeżeli się ją odnajdzie i jeśli będziemy dzielić się nią z innymi to to daje ogromne procenty - kwituje Wachowicz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje