Reklama

Reklama

Wiktoria Sypucińska przesadza z zabiegami?

Nazwisko Wiktoria Sypucińska nic ci nie mówi? Na pewno nie jesteś wyjątkiem. Jednak z faktem, że jej instagramowy profil obserwuje ponad 90 tys. użytkowników, trudno dyskutować.

Sypucińska zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym reality show emitowanym przez stację MTV Polska. Mowa o programie "Warsaw shore: Ekipa z Warszawy", którego użytkownicy przed kamerami piją na umór i łączą się w pary... najczęściej na jedną noc. Sypucińska wzięła udział w dwóch sezonach show. Zajmowała się przede wszystkim romansowaniem z Wojciechem Golą (pomysłodawcą Fame MMA) oraz nieustannym poprawianiem makijażu.

Choć od przygody Wiktorii z "Warsaw shore" wcale nie minęło dużo czasu, kobieta jest nie do poznania. Już w programie było widać, że ma dużą słabość do zabiegów medycyny estetycznej. Niestety, aspirująca celebrytka nie zna umiaru i dziś wygląda karykaturalnie.

Reklama

Na imprezie z okazji trzecich urodzin warszawskiego centrum rozrywki Hulakula zaprezentowała się w podartych jeansach i koszulce z bardzo głębokim dekoltem. W czarnych, długich włosach i z wypełnieniami w ustach i policzkach przypominała trochę Kim Kardashian.

Zresztą - zobaczcie sami! Co myślicie o tej metamorfozie? My jesteśmy nieco zaniepokojeni...


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje