Reklama

Reklama

Wpadka Małgorzaty Rozenek-Majdan na stadionie

12 czerwca Reprezentacja Polski zagrała ostatni mecz przed Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej odbywającymi się w Rosji. Wynik bardzo ucieszył kibiców – nasza drużyna pokonała Litwinów cztery do zera.

Spotkanie odbywało się na murawie warszawskiego stadionu PGE Narodowy, w związku z czym na trybunach nie zabrakło "znanych i lubianych".

Mężowi i jego kolegom kibicowała choćby Anna Lewandowska, która zabrała ze sobą Klarę. Mecz na żywo obejrzeli także m.in. Tomasz Kot, Karolina Szostak, Jessica Ziółek, Szymon Majewski, Rafał Jonkisz i cała rodzina Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Ta ostatnia pochwaliła się zdjęciem z trybun na swoim Instagramie. Na fotografii możemy zobaczyć Radosława oraz synów Gosi - Tadeusza i Stanisława w sportowych koszulkach w barwach narodowych.

Reklama

Sama Rozenek-Majdan wyłamała się i wybrała na tę okazję króciutką spódniczkę, biały t-shirt, różowy kardigan i (prawdopodobnie) buty na obcasie.

Fani zwrócili uwagę na to, że w stylizacji Gosi brakuje narodowych akcentów. "Gosiu, tobie brakuje czerwonego akcentu", "Radek do ukarania nie kupił koszulki dla żonki", "Pani Małgosiu a czemu Pani nie w naszych barwach" - pisali.

Sama Rozenek-Majdan tłumaczyła się w ten sposób: "Mi nie kupili koszulki. Mężczyźni". Wierzycie, że to Radosław nie stanął na wysokości zadania?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy