Yazmin Oukhellou bawi się w najlepsze na Dominikanie. Ale zdjęcia!

Yazmin Oukhellou wybrała barwne życie w Dubaju, gdzie przeprowadziła się jakiś czas temu. Można by pomyśleć, że życie tam to wieczne wakacje, ale nie dla modelki. Dubaj okazał się dla niej niewystarczający i gwiazda postanowiła nieco odpocząć na rajskiej Dominikanie. Na zdjęciach, które publikuje widać, że wakacje jej służą!

Yazmin Oukhellou pokazała swoje wakacje i zachwyciła fanów
Yazmin Oukhellou pokazała swoje wakacje i zachwyciła fanów @yazminoukhellouInstagram

Yazmin Oukhellou zachwyca w bikini! Tak bawi się na Dominikanie

Yazmin Oukhellou to celebrytka, która zdobyła sławę w Wielkiej Brytanii. Urodziła się w Londynie i od najmłodszych lat zachwycała wszystkich swoją urodą. Sławę przyniósł jej program ITVbe. Obecnie gwiazda mieszka w Dubaju, który skusił ją ekskluzywnym życiem i gorącym klimatem.

Zrobiła to także, aby być bliżej swojego chłopaka, Jake'a McLeana, z którym zaczęła spotykać się miesiąc po rozstaniu ze swoim długoletnim partnerem, Jamesem Lockiem.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Yazmin Oukhellou chwali się tym, jak teraz wygląda jej codzienność i wielu może jej pozazdrościć takiego życia. Ona jednak ostatnio stwierdziła, że potrzebuje odpoczynku od Dubaju i postanowiła polecieć na urlop na Dominikanę.

Piękne okoliczności przyrody, ekskluzywny hotel i zrelaksowana Yazmin sprawiają, że fani są wprost zachwyceni. Nic w tym dziwnego, bo piękna celebrytka raczy ich zdjęciami, do których pozuje w bikini, odkrywając więcej ciała.

Kobiece kształty Yazmin Oukhellou prezentują się niebiańsko w idealnie dopasowanych strojach kąpielowych, a internauci doceniają jej pracę nad tym, jak wygląda.

***

Zobacz więcej:

"Wydarzenia": Od lat pustułki budują gniazdo w tym samym miejscu. Atrakcja Urzędu Miasta w SzczeciniePolsat News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas