Reklama

Reklama

Zaskakujący sojusz

Doda podkradła Joannie menedżerkę? Gwiazdy szykują się na wojnę? Wręcz przeciwnie! Słynne kontrowersyjne blondynki łączy coraz więcej...

Jeszcze do niedawna na linii Dorota Rabczewska (28) - Joanna Krupa (33) wrzało. Modelka kilkakrotnie prowokowała wokalistkę. Najpierw zarzuciła jej brak znajomości angielskiego, potem krytycznie wyraziła się o jej urodzie. Teraz nastąpił zaskakujący zwrot akcji. Będą miały wspólną menedżerkę. Czy pomoże ona Dorocie wrócić na szczyt?

W samym tylko 2012 roku Doda zatrudniła, a potem zwolniła trzech menedżerów. Nikt nie był w stanie sprostać jej oczekiwaniom. Teraz zdeterminowana artystka zmieniła strategię. Postanowiła powierzyć swoją karierę kobiecie. "Kocham mężczyzn, ale oni po prostu nie nadążają. Nie są dokładni, nie są systematyczni, nie drążą, nie potrafią ogarnąć kilku rzeczy na raz, przerasta ich byle problem, szybko się poddają, popadają w depresję", wyznaje w jednym z wywiadów Doda. "Teraz, po pięciu nieudanych próbach zatrudnienia menedżera, będę miała menedżerkę", zapowiada.

Reklama

Kobieta, której tak zaufała Dorota, to agentka Joanny Krupy, Małgorzata Leitner. Jak nieoficjalnie dowiedział się SHOW, pod koniec stycznia panie podpiszą stosowną umowę. Leitner to była modelka, z wykształcenia ekonomistka. Zanim założyła agencję modelek Avant, sama przez kilka lat chodziła po wybiegach. Podróżowała wtedy po całym świecie. Miała więc okazję zawrzeć liczne znajomości nie tylko w Warszawie, ale także w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu. Takie kontakty to dla każdego menedżera potężny kapitał. A ona wie, jak z niego korzystać. To jej udało się przekonać producentów programu "Top Model", że zabawnie kalecząca język polski Joanna Krupa jest materiałem na celebrytkę.

Leitner wynegocjowała dla Dżoany gwiazdorskie stawki w TVN i to za jej namową Joanna wzięła udział w castingu do amerykańskiego reality show. Dziś spełniają się marzenia Krupy o karierze w Hollywood. Dzięki programowi "The Real Housewives of Miami" o polskiej modelce piszą zachodnie magazyny, np. "Star", "DailyMail" i "OK! Magazine". Czy Doda liczy na to, że bliższa znajomość z Krupą i jej współpracownicą zaowocuje kontraktami w USA? Wokalistka nieraz wspominała, że marzy jej się dłuższy pobyt za oceanem...

Nowa agentka Dody na razie utrzymuje w sekrecie swój pomysł na karierę piosenkarki. "Bardzo lubię i cenię Dorotę. Życzę jej jak najlepiej", mówi SHOW. Dodaje, że więcej będzie mogła zdradzić w połowie lutego. Interesującą kwestią jest, czy Joanna nie będzie miała pretensji, że jej menedżerka poświęca czas również Rabczewskiej. Zwłaszcza, że i sama Doda bywała w przeszłości zazdrosna o współpracowników... "Joanna nie traktuje Dody jako zagrożenia. Przeciwnie, choć jeszcze nie poznały się osobiście, ceni Dorotę za jej dobre serce. I chce wesprzeć jej karierę", mówi SHOW osoba z otoczenia Krupy.

Doda i Joanna mają się wkrótce poznać! Pierwsze robocze spotkanie gwiazd odbędzie się za półtora miesiąca. Czy wtedy obmyślą wspólną strategię? A może wzajemnie sobie pomogą? Jedno jest pewne - Dodzie opłaca się sojusz z Dżoaną. Bo Krupa może okazać się dla niej przepustką na salony Hollywood. A która z rodzimych gwiazd o tym nie marzy?

Justyna Kasprzak

Show
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Joanna Krupa | sojusz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy