Reklama

Reklama

Znaczenie koloru

Dodają energii i poprawiają samopoczucie. Teraz z mocy barw korzystamy wyjątkowo chętnie. I bywa, że nas ponosi. Bo nawet sprawdzony duet żółtego z czernią trzeba dawkować umiejętnie.

Dodają energii i poprawiają samopoczucie. Teraz z mocy barw korzystamy wyjątkowo chętnie. I bywa, że nas ponosi. Bo nawet sprawdzony duet żółtego z czernią trzeba dawkować umiejętnie.

TRAFY

Idealny wielki błękit

Natalia Lesz (31): Dobrze dobrane chłodne odcienie błękitu dodają lekkości i podkreślają opaloną skórę. Spódnica eksponuje nogi w najbardziej korzystnym miejscu - nad kolanami. Nie ma więc mowy o przekroczeniu granicy dobrego smaku. Błękitna satyna w duecie z tiulem topu staje się współczesna i nie postarza. Naturalny makijaż i dziewczęce upięcie włosów to świetne wiosenne akcenty.

Cytrynowa świeżość

Katarzyna Zielińska (33): Mocny cytrynowy odcień nie musi się kojarzyć z landrynką. W połączeniu z czarnymi skórzanymi spodniami żółty żakiet wygląda nowocześnie. Bluzka w zbliżonym odcieniu łagodzi siłę kontrastu kolorystycznego i podkreśla barwę oczu. Luźna forma żakietu korzystnie komponuje się z wąskimi spodniami, bez dosłowności podkreślając zgrabną sylwetkę.

Reklama

Pożądana szczypta mięty

Anna Wendzikowska (31): Spódnice w stylu lat 50. mogą "skracać" nogi. Uszycie tego fasonu z tiulu jest świetnym rozwiązaniem: spódnica nie sprawia wrażenia ciężkiej mimo "kontrowersyjnej" długości. Miętowy kolor podkreśla transparentne warstwy materiału, a w zestawieniu z bielą topu tworzy świeżą, lekką stylizację. Prosta, sportowa góra równoważy "bogatą" spódnicę.

GAFY

Krótko rzecz ujmując

Joanna Majstrak (26): Zamierzeniem tej stylizacji było, jak sądzę, wyeksponowanie atutów figury. Niestety całość wygląda na za małą o rozmiar. Bardzo krótkiej spódnicy brakuje kilku centymetrów. Coś, w czym nie wypada usiąść, nie prezentuje się ani elegancko, ani sexy. Do tego jaskrawy dopasowany top z motywem krzyża... Jest zgrabna sylwetka, zabrakło wyczucia i wyobraźni.

Cekiny nie z tej bajki

Anna Samusionek (41): Ciepłe brzoskwiniowe odcienie ciekawie podkreślają karnację blondynki i byłoby dobrze, gdyby nie cekinowy top, który wprowadza kolorystyczne zamieszanie... Wieczorowe cekiny do dziennego, luźnego garnituru to ryzykowny pomysł. Brakuje tu detalu, który podkreśliłby świadomy wybór stylizacji.

Wiosenne przesilenie

Katarzyna Herman (41): Nonszalancja nie oznacza niedbałości. Jaskrawy żółty top pozbawiony kształtu w zestawieniu z równie bezkształtnymi spodniami w kontrastowe kwiatki nie wygląda na świadomy wybór. Z drugiej strony trudno też uwierzyć w przypadek. Nawet "niedbały" look rządzi się swoimi prawami, tu niestety jedynie odwraca uwagę od urody pięknej kobiety.

Natalia Jaroszewska - projektantka, absolwentka łódzkiej ASP. Od ponad 10 lat ubiera gwiazdy, a swoje autorskie kolekcje prezentuje w Polsce i za granicą.

SHOW 09/2013


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy