Reklama

Reklama

Znaczenie koloru

Dodają energii i poprawiają samopoczucie. Teraz z mocy barw korzystamy wyjątkowo chętnie. I bywa, że nas ponosi. Bo nawet sprawdzony duet żółtego z czernią trzeba dawkować umiejętnie.

TRAFY

Idealny wielki błękit

Reklama

Natalia Lesz (31): Dobrze dobrane chłodne odcienie błękitu dodają lekkości i podkreślają opaloną skórę. Spódnica eksponuje nogi w najbardziej korzystnym miejscu - nad kolanami. Nie ma więc mowy o przekroczeniu granicy dobrego smaku. Błękitna satyna w duecie z tiulem topu staje się współczesna i nie postarza. Naturalny makijaż i dziewczęce upięcie włosów to świetne wiosenne akcenty.

Cytrynowa świeżość

Katarzyna Zielińska (33): Mocny cytrynowy odcień nie musi się kojarzyć z landrynką. W połączeniu z czarnymi skórzanymi spodniami żółty żakiet wygląda nowocześnie. Bluzka w zbliżonym odcieniu łagodzi siłę kontrastu kolorystycznego i podkreśla barwę oczu. Luźna forma żakietu korzystnie komponuje się z wąskimi spodniami, bez dosłowności podkreślając zgrabną sylwetkę.

Pożądana szczypta mięty

Anna Wendzikowska (31): Spódnice w stylu lat 50. mogą "skracać" nogi. Uszycie tego fasonu z tiulu jest świetnym rozwiązaniem: spódnica nie sprawia wrażenia ciężkiej mimo "kontrowersyjnej" długości. Miętowy kolor podkreśla transparentne warstwy materiału, a w zestawieniu z bielą topu tworzy świeżą, lekką stylizację. Prosta, sportowa góra równoważy "bogatą" spódnicę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje