Reklama

Rak 2021-11

Zodiakalnego Raka czeka ciekawy miesiąc, w którym może się spodziewać zmian. Mocną stroną będą w tym miesiącu finanse, na które Rak nie będzie mógł narzekać.

Uczucia:

Rak w listopadzie, będzie miał wybitnie romantyczny nastrój. Słońce w Skorpionie sprawi, że w jego związku na pewno nie będzie rutyny. Spojrzy na swoją relację zupełnie inaczej, tym bardziej, że do zmiany myślenia skłoni go Merkury. Dzięki temu, spojrzy na ukochaną osobę z innej perspektywy, co sprawi, że będzie bardziej wyrozumiały i będzie chciał się bardziej poświęcić i zaangażować w związek. Ważne jest jednak, aby zwrócił uwagę na intencję najbliższych mu osób, gdyż może być przez to poddany manipulacjom, a nawet uzależnieniu od kogoś z najbliższego otoczenia. Może to nawet nosić znamiona toksycznej relacji.

Reklama

Samotne Raki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a wśród osób, które będą w ich otoczeniu, znajdzie kogoś, w kim odnajdzie bratnią duszę.

Kariera i finanse:

Listopad będzie wyjątkowo dobrym miesiącem dla Raka. Może się on spodziewać dużego przypływu gotówki, którą powinien zainwestować. Dobrze ulokować środki pomoże mu księżyc w pełni, dlatego bardzo dobrym czasem na dobre ulokowanie środków będzie połowa miesiąca. Poza tym, Rak będzie pełen energii, nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Nie wszystko będzie możliwe do realizacji, dlatego powinien zweryfikować słuszność podejmowanych działań i w razie potrzeby, odpuścić to, co nie będzie dobrze rokować. Choć wiele działań niewątpliwie przyniesie dobre efekty.

Zdrowie:

Rak w tym miesiącu może się spodziewać problemów zdrowotnych. Może uaktywnić się coś, z czym do tej pory nie miał problemów, na przykład alergie. Do tego pojawi się spadek sił i lekkie obniżenie odporności. Ważne jest aby zachował równowagę, pomiędzy pracą, a odpoczynkiem.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy