Ryby 2021-10

Dla zodiakalnych Ryb październik będzie dosyć trudnym miesiącem, pełnym drobnych pomyłek, niepowodzeń, które jednak nie doprowadzą do poważnych kłopotów.

Uczucia:

Za sprawą wpływu Marsa Ryby będą się starały walczyć o partnera, pokazać mu jak ważny jest dla nich ten związek. Dlatego zaplanują dużo niespodzianek, wyjść, kolacji, a nawet drobnych prezentów. I mimo tego, że może zdarzyć im się pomylić datę, miejsce czy numer stolika, partner i tak będzie zachwycony, a Ryby spełnione. W związku nastąpi spokój i harmonia i oboje poczują się w tej relacji bezpiecznie i pewnie.

Samotne Ryby zdecydowanie będą otwarte na nowe znajomości i relacje. I zdecydowanie będą miały ku temu możliwości, ponieważ na ich drodze pojawi się co najmniej kilka bardzo interesujących osób, a wśród nich ktoś, kto poruszy serce Ryb i może dojść do zbliżenia oraz dużej dawki namiętności.

Kariera i finanse:

Ryby w pracy będą się czuły dosyć niepewnie za sprawą niekorzystnej energii Plutona, która będzie odpowiedzialna, za ich rozkojarzenie, problemy z koncentracją, pomyłki i błędy. Do tego opozycja Wenus z Neptunem będzie odpowiedzialna za drobne konflikty i nieporozumienia. To wszystko sprawi, że Ryby będą zestresowane, a często także przemęczone. Pocieszający jest jednak fakt, że dzięki zbawiennemu wpływowi Marsa ze wszystkim sobie poradzą i przezwyciężą wszystkie przeszkody. Na szczęście finansowo będzie to dobry czas dla Ryb i to powinno im wynagrodzić wszystkie nieprzyjemności.

Zdrowie:

Ryby w październiku mogą być mocno osłabione psychicznie. Choć Merkury będzie da im dużo siły do walki z przeciwnościami losu, nie powinny zapominać o zdrowym trybie życia.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas