Reklama

Skorpion 2021-11

Listopad może być bardzo dobrym miesiącem dla Skorpina, o ile będzie on ostrożny. Na pewno przeżyje on dużo szczęśliwych chwil, ale mogą się jednak pojawić też problemy.

Uczucia:

Słońce w gwiazdozbiorze Skorpiona sprawi, że Skorpion będzie miał więcej charyzmy i energii niż zwykle. Będzie też nastawiony zdecydowanie bardziej pozytywnie. To przełoży się na udane życie partnerskie. Skorpion się zmieni, przejdzie duchową przemianę, z korzyścią dla najbliższych. A dodatkowo Wenus, Pluton i Saturn, które będą w Koziorożcu wzmocnią jego więzi z tymi, którzy są dla niego najważniejsi. Jednakże na swoich zasadach, bo wolność i niezależność w tym miesiącu będą dla Skorpiona bardzo ważne. Jednakże jego związek będzie stabilny i pełen miłości.

Reklama

Na samotne Skorpiony czeka natomiast miłość. Są na nią gotowe, mają siłę i determinację, aby znaleźć swoją drugą połowę i może im się to udać. Tym bardziej, że Słońce wzmocni ich atrakcyjność i wiarę w siebie.

Kariera:

Wpływ Marsa sprawi, że Skorpion będzie nastawiony na działanie w pracy i nic nie będzie mu w stanie przeszkodzić. Mogą pojawić się drobne błędy oraz problemy, jednakże nie będzie to nic, z czym Skorpion nie poradziłby sobie. Czeka go ciężka praca, ale będzie mu się to opłacało. Czeka go w tym miesiącu przypływ gotówki, którą powinien dobrze zainwestować, głównie w nowe technologie oraz szkolenia, a wszystko zwróci mu się z nawiązką.

Zdrowie:

Skorpion nie będzie narzekał na swoje zdrowie w listopadzie. Może dać o sobie znać przemęczenie i drobne infekcje, jednakże nie na tyle silne, żeby utrudniały mu normalne funkcjonowanie.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy