Teściowe o tych imionach to anioły. Każda synowa o takiej marzy

Kawały o teściowych zna chyba każdy, a niektóre stały się dla wielu osób przykrą prawdą. Relacje z teściowymi potrafią być różne, a gdy trafimy na osobę, która daleka jest od stereotypu okropnej teściowej, czujemy się jak wygrani na loterii. Okazuje się, że możemy mieć więcej szczęścia, gdy nasza teściowa nosi jedno z trzech imion.

Jakie imiona noszą idealne teściowe?
Jakie imiona noszą idealne teściowe? 123RF/PICSEL

Wielka moc imion. Nie lekceważ tej potęgi

Osoby, które wierzą w numerologię, czy astrologię, wiedzą, że nie ma przypadków na tym świecie. Data, a nawet godzina urodzenia, dzień w którym przyszliśmy na świat, a nawet nasze imię według astrologów i numerologów mówią wiele o tym, jacy jesteśmy.

Imię to towarzyszy nam niemal zawsze przez całe nasze życie i zdaniem wielu kształtuje to, jacy jesteśmy dla innych ludzi. Dlatego niekiedy kobiety szukają partnerów o określonych imionach, by mieć choć cień szans na odnalezienie w wybranku cech opisywanych przez imię.

Podobnie sprawa ma się w przypadku teściowych, które mogą stać się albo solą w oku synowej, albo jej największym wsparciem. Można wyróżnić trzy imiona, które noszą teściowe o złotym sercu. Lepiej wiedzieć na przyszłość, które z nich mogą zwiastować nam spokojne życie rodzinne z teściową u boku.

Helena. Niesie ze sobą życiową mądrość

Heleny to jedne z bardziej uroczych teściowych
Heleny to jedne z bardziej uroczych teściowych 123RF/PICSEL

Helena to w numerologii imię o wibracji 9. Niesie ze sobą wielką mądrość i sprawiedliwość, ale też wrażliwość i empatię dla innych. Kobiety o tym imieniu mają duchowy potencjał rozwoju, więc sprawdzą się idealnie jako mądre i wspierające teściowe.

Heleny wykazują się sporą pokorą, więc raczej nie będą chciały wtrącać się w sprawy syna i synowej, a wesprą ich na nowej drodze życia.

Teściowa o imieniu Helena może jednak wykazać się silnym charakterem i gdy coś jej się bardzo nie spodoba, zdobędzie się na szczerość.

Agata. Teściowa szlachetna i dobra

Agaty potrafią ozłocić swoją synową
Agaty potrafią ozłocić swoją synową 123RF/PICSEL

Agata ma wibrację imienia 3, a to oznacza, że jest osobą zdeterminowaną i kreatywną, pełną energii. Wymaga wiele od siebie... ale także od innych. Dlatego jako teściowa może na początku przerażać, ale gdy przekona się do wybranki serca swego syna, odda jej wszystko, co dla niej najcenniejsze.

Imię to pochodzi z greki i oznacza osobę dobrą i szlachetną. Właśnie taka okaże się Agata dla swojej synowej, gdy ta spełni jej wymagania, a te nie są łatwe.

Agaty wysoko stawiają poprzeczkę innym, jednak gdy ktoś już należy do rodziny, potrafią bronić swoich bliskich z całych sił.

Małgorzata. Teściowa, która może okazać się twoją najlepszą przyjaciółką

Małgorzaty to teściowe idealne
Małgorzaty to teściowe idealne 123RF/PICSEL

Małgorzata to numerologiczna 6 i cechuje ją umiejętność tworzenia głębokich relacji z innymi. Szóstka sprzyja dyplomacji, negocjacjom, więc i w kontaktach z synową Małgorzata będzie niezwykle wyważona.

To także imię osoby, która jest dosłownie stworzona do życia rodzinnego i jest w stanie wiele poświęcić dla swoich bliskich. Będzie szczęśliwa, gdy jej syn także będzie szczęśliwy.

Dodatkowo Małgorzaty cechuje spore poczucie humoru i radość z życia. Trafiając na teściową o tym imieniu możemy czuć się naprawdę szczęśliwe, mając ją w swojej rodzinie.

"Tok Szoł": Kim jest współczesna matka Polka?Superstacja
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas