Reklama

Reklama

Czy czekasz na księcia z bajki?

W każdej z nas kryje się inna natura. Inne są nasze marzenia i oczekiwania. A odpowiedzi na te pytania zapisane są w gwiazdach.

BARAN 21.03-20.04


Wprawdzie wierzysz w romantyczną miłość, ale do kwestii zdobywania partnera podchodzisz w sposób bardziej racjonalny. Jeżeli tylko mężczyzna wpadnie ci w oko, nie będziesz siedziała bezczynnie, czekając, aż jego spojrzenie zatrzyma się na tobie. Dołożysz starań, by mniej lub bardziej subtelnie zwrócić jego uwagę.

BYK 21.04-20.05


Spodziewasz się, że mężczyzna zrobi pierwszy krok, przejmie inicjatywę i będzie cię zdobywał. Masz skłonności do idealizowania i nie zawsze potrafisz oceniać ludzi. Dlatego możesz obdarzyć uczuciem osobę na to niezasługującą. Mężczyzna, który zabierze cię na spacer po plaży, jawi ci się od razu jako partner idealny.

BLIŹNIĘTA 21.05-21.06


Przez całe życie poszukujesz wielkiej, szalonej miłości i mężczyzny, z którym połączy cię pokrewieństwo dusz. Za każdym razem z nadzieją wchodzisz w nowy związek, wierząc, że tym razem będzie inaczej. Jednak najczęściej przeżywasz kolejne rozczarowanie. Mimo to nigdy nie wątpisz w istnienie swojej "drugiej połowy".

LEW 23.07-23.08


Stawiasz partnerowi wysokie wymagania. Powinien mieć znaczącą pozycję zawodową, zapewnić ci standard życia na odpowiednim poziomie oraz, i to jest dla ciebie najważniejsze, nieustannie cię adorować, zabiegać o twoje uczucie i stawiać na piedestał. Zwiążesz się tylko z tym mężczyzną, który sprosta twym oczekiwaniom.

STRZELEC 23.11-21.12


Nie masz zbyt wielkich oczekiwań wobec życia. Pragniesz się nim cieszyć, a nie podążaj za nieosiągalnym. To podejście przekłada się na sprawy uczuciowe. Nie czekasz na wyimaginowanego, idealnego kochanka, człowieka bez wad. Pokochasz osobę spontaniczną, otwartą na świat, która nie będzie próbowała cię ograniczać.

RAK 22.06-22.07


Nie należysz do tych kobiet, które podążając za porywaniem serca, rzucą wszystko i wraz ze swoim księciem na białym koniu pomkną w nieznane. Ty najpierw zadasz pytanie: "Z czego będziemy żyć i gdzie zamieszkamy"? Chociaż marzysz o romantycznej miłości, ważna jest dla ciebie również materialna strona życia.

PANNA 24.08-22.09


Wychodzisz z założenia, że w życiu tak naprawdę człowiek zakochuje się tylko raz i warto czekać na tego jedynego. Nawet jeśli to oczekiwanie miałoby trwać latami. Nie rozmieniasz uczuć na drobne, interesuje cię tylko prawdziwa, głęboka miłość, która przetrwa wszelkie burze. Dla niej jesteś gotowa na każde poświęcenie.

WAGA 23.09-23.10


Miłość to dla ciebie najważniejsza sprawa w życiu. Starasz się, aby twój związek był jak najbardziej harmonijny i zarazem ekscytujący. Chociaż w marzeniach przechowujesz wizerunek idealnego partnera, często rzeczywistość weryfikuje twoje wyobrażenia. W rezultacie wiążesz się z kimś zupełnie innym. Wypływa to z ogromnej obawy przed samotnością.

SKORPION 24.10-22.11


Nie przypominasz królewny, która łaskawie pozwala się zdobywać. Jeśli twoje serce zacznie dla kogoś mocniej bić, nie będziesz ukrywała swoich uczuć. Twój wybranek nie musi być przystojny, majętny ani przedsiębiorczy. Wystarczy, że coś cię w nim zafascynuje - czasami nie potrafisz sprecyzować co - od razu intuicyjnie wyczujesz, że to ten jedyny, wyśniony.

KOZIOROŻEC 22.12-20.01


Zdecydujesz się na małżeństwo z partnerem, który zapewni ci poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Ponieważ jesteś skryta i nieśmiała, możesz sprawiać wrażenie osoby nieco wyniosłej. Jednak ktoś, kto nie da się zwieść pozorom i włoży trochę trudu w to, by odkryć, jaka jesteś naprawdę, zyska w tobie prawdziwą podporę.

WODNIK 21.01-20.02


Często przebywasz w świecie marzeń i twoje podejście do życia dalekie jest od realizmu. Miłość wydaje ci się uczuciem idealnym, opierającym się na prawdziwym porozumieniu duchowym. Zwiążesz się tylko z osobą, która "nadaje na tych samych falach". Jednak wcale nie jest powiedziane, że wasz związek wytrzyma próbę czasu.

RYBY 21.02-20.03


Nieraz rozżalona zastanawiasz się, dlaczego w życiu nic nie jest takie proste, jak w bajce. Wydaje ci się, że spotkałaś tego jedynego, który otoczy cię opieką i będzie chronił przed złem tego świata. Planujesz ślub, po którym będziecie żyli długo i szczęśliwie. Tymczasem stwierdzasz, że twój wybranek... zamienił się w żabę.


Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | miłosny horoskop | gwiazdy | miłość | romantyzm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy