Reklama

Reklama

Inspirująca biżuteria

Naszyjnik jak płomień? Kolia niczym utkana z gwiazd? Brzmi pięknie i jest pięknie. Oto w artystycznych projektach jubilerów powraca zamiłowanie do wyrafinowanych, ale oryginalnych form, które z każdej kobiety uczynią boginię.

Są pośród nich wzory całkowicie odrealnione, awangardowe, powstałe w wyobraźni twórcy, ale też całkiem spora pula takich, które nawiązują do przebogatych i szalenie modnych tradycji wyrosłych na gruncie art-nouveau.

Reklama

Przenika przez nie secesyjna płynność linii, lekkość i rozwiązania podpatrzone w świecie najpiękniejszych motywów roślinnych, które jubiler-artysta zaklina w najszlachetniejsze surowce. Jest w nich coś magicznego - coś co zniewala, nie pozwala oderwać wzroku od właścicielki takiego cuda. To dostojna propozycja na wielkie wyjścia: operowa loża, galeria podczas wernisażu, teatr podczas premiery - to ten kierunek. Masz przed sobą wymagającą biżuterię, która podzieli się z tobą swoim blaskiem, ale musisz dać jej coś w zamian.

Przede wszystkim wyłączność, absolutną wierność: zestawisz ją z suknią prostą i elegancką, jednolitą kolorystycznie o nieskomplikowanej fakturze tkaniny - żadnych dodatkowych błyskotek, świecących materiałów. Zrezygnuj dla niej również z krzykliwych, lśniących makijaży: przydymione, matowe - najmodniejsze będą najlepszym wyborem.

Teraz jesteś damą absolutną, której wystarczy jeden element, jeden talizman, by zachwycić wszystkich dookoła. Oszczędność i ekspresja formy jednocześnie - uwierzysz, że znalazłaś sposób, by połączyć te dwie przeciwstawne cechy? Spróbuj tego sposobu, poczuj się jak dawna muza - kobieta natchnienie, kobieta o której nie sposób zapomnieć.

tekst: Magdalena Marciniak

Zdjęcia: Agnieszka Kantaruk

Produkcja sesji: Modny Kraków:

Stylizacja: Ewa Grzelczak

Makijaż: Ewa Grzelczak

Fryzura: Monika Jakielarz

Modelka: Karolina Janczy / Reklamex

Biżuteria: Firma Handlowa Łodzińscy

Dowiedz się więcej na temat: biżuteria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje