Reklama

Reklama

Jak dobrać kostium?

Wałeczki na brzuchu, za duże lub za małe piersi, spore bioderka... przecież nie zakopiesz ich w piasku!

Nie ma kobiet o idealnej figurze. Każda ma jakieś kompleksy, spędzające jej sen z powiek, każda chciałaby poprawić coś w swoim ciele. Wyjść jest kilka... Operacje plastyczne. Likwidują problem na stałe, ale są drogie i bardzo bolesne. Diety, zabiegi wyszczuplające i intensywne treningi, to z kolei proces długotrwały, wymagający poświęcenia, żmudnej pracy. Jeśli nie chcesz się męczyć, nie znosisz bólu i nie lubisz wydawać pieniędzy, proponujemy wykucie na pamięć kilku prostych zasad, które wprowadzone w życie, odmienią Twoje ciało nie do poznania...

Reklama

Lato to okres największej traumy dla kobiet nietolerujących swojego ciała. Dlaczego? Bo lato to czas, który z rodziną i znajomymi najchętniej spędzamy nad wodą. A na plaży obowiązkowym "mundurkiem" jest strój kąpielowy. Oto kilka dobrych rad, które pomogą Ci dobrze zaprezentować ciało i uczynią z dotychczasowych kompleksów - atuty.

Coś na krągły brzuszek...

Jeśli do tej pory zakrywałaś wałeczki wypłowiałym od soli i słońca podkoszulkiem, albo nie rozstawałaś się z ręcznikiem, który traktowałaś jak plażową sukienkę, mamy dla Ciebie znacznie lepszy sposób. Spraw sobie kostium kąpielowy z dobrej jakościowo lycry, spłaszczy ona Twój brzuszek i wymodeluje sylwetkę. Ważne, aby materiał nie był połyskujący, gdyż rozświetlone zostają najbardziej wystające miejsca - czyli te, które chcemy ukryć. Wybierz strój jednoczęściowy, podkreślający biust - odcięty pod biustem, albo z dekoltem w kształcie litery V. W ten sposób to, co chcesz ukryć, zostanie zasłonięte, a wzrok innych skupi się na tym, co odsłaniasz... Paniom które, preferują dwuczęściowe stroje, polecamy te z dłuższym topem.

Zamiast A chcesz B?

Jeśli masz mały biust, a Twój strój dodatkowo to podkreśla, w efekcie czego wyglądasz jak nastoletnia dziewczynka, z pojawiającymi się dopiero piersiami, jest i na to trik. Spraw sobie stanik wiązany na szyi, w duże wzory, z falbankami, kokardkami lub innymi ozdobami. Dodają one objętości i sprawiają, że biust wygląda na znacznie większy niż jest. Innym sposobem, na osiągnięcie tego samego efektu, jest zabudowany stanik push-up. Podnosi on piersi i zbliża do siebie, dzięki czemu są "wypchnięte" i sprawiają wrażenie o rozmiar większych.

Dowiedz się więcej na temat: stroje | strój | biust | problem | Piersi | kostium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje