Reklama

Najpiękniejsze torebki sezonu

Muszą być oryginalne i niezwykłe. Mogą przyciągać wzrok zaskakującym nadrukiem lub niecodziennym materiałem, byleby tylko zostały zauważone.

W tym sezonie torebki nie chcą być nie wiele znaczącym dodatkiem, który jedynie uzupełnia strój. Chcą grać pierwsze skrzypce, zapadać w pamięć, być najefektowniejszym elementem kreacji.

Oryginalny nadruk

Duży wyraźny wzór zawsze przyciąga uwagę, dlatego torebki z oryginalnymi, barwnymi nadrukami świetnie sprawdzą się w tym sezonie. Od abstrakcyjnych deseni po realistyczne odwzorowania przedmiotów - tematyka nie jest ograniczona. Jedyne czego trzeba się wystrzegać to nijakość.

Wyjątkowy materiał

Kusi cię jedwabista miękkość perskich dywanów? Dlaczego nie miałaby się sprawdzić w przypadku torebki! Tkany jak dywan materiał sprawi, że twoja stylizacja zyska nutę tajemniczości i egzotyki. Modne są również torebki wykonane z futerka lub z futrzanymi wykończeniami.

Nietypowy sposób noszenia

Chcesz mieć wolne ręce, a torebka na ramię krępuje ruchy? Zdecyduj się na nietypową torebkę, która nie tylko przyciąga wzrok, ale jest też bardzo wygodna!

Jak biżuteria

Wyszywane koralikami, dżetami, kryształkami torebki same wyglądają jak klejnot. Czasami wystarcza jeden wyrazisty detal - np. zapięcie z nieoszlifowanego kryształu, aby nadać torebce wyjątkowy charakter.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy