Reklama

Reklama

Szukasz płaszcza na zimę? Te zdjęcia cię zainspirują

O tym, że księżna Kate ma świetny gust, nie trzeba nikomu przypominać. Dlatego, dobierając garderobę na zimę, warto zainspirować się jej stylizacjami. My prezentujemy te, które najbardziej przypadły nam do gustu i korespondują z trendami lansowanymi w tym sezonie przez projektantów.

Czerwień

Szare, zimowe ulice? Nie w tym sezonie! Tej zimy projektanci zafundowali nam prawdziwą feerię barw. Najmocniejszym kolorystycznym trendem sezonu jest intensywna czerwień. Taki płaszcz potrafi rozgrzać samym kolorem!

Granat

Szlachetny i elegancki. Niestety niezbyt lubiany przez projektantów, zwykle przegrywa z klasyczną, ponadczasową czernią. Granat.  W tym sezonie designerzy zafundowali mu jednak wielki powrót. Żal nie skorzystać z okazji.

Fuksja

Dla tych, którym uśmiech nie schodzi z twarzy i dla wiecznych ponuraków - na poprawę humoru. Bo czyż można się smucić, mając na sobie płaszcz w takim kolorze? Tym bardziej, że tej zimy to prawdziwy must have.

Reklama

Długość maxi

Tutaj nie o kolor, nie o wzór, ale o fason chodzi. O ile w poprzednich latach w sklepach można było znaleźć głównie krótkie, dziewczęce płaszczyki, sięgające do kolan, w tym sezonie największym hitem jest długość maxi. Najczęściej projektanci łączą ją z szerokimi klapami kołnierza i dwurzędowym zapięciem. Taki model najlepiej prezentuje się na szczupłej sylwetce.

Beż i biel

Niepraktyczne? Może i tak. Ale za to jakie eleganckie! Jeśli płaszcz w takim kolorze zestawisz z jasną, futrzaną czapką albo karmelowym szalem czy chustą, efekt będzie rewelacyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje