Reklama

Reklama

​Jak zapewnić gościom dobrą zabawę na weselu?

Wesele bez ciekawych atrakcji dla gości może przerodzić się w nużącą imprezę. Warto zaplanować coś, co oderwie gości od stołów i wprowadzi element zaskoczenia w długą weselną noc.

Najlepiej, aby była to atrakcja, w której wezmą udział zaproszeni goście i będą się przy tym dobrze bawić. Jako doskonały przerywnik wesela polecamy Lampiony Spełnionych Życzeń. Wypuszczanie lampionów jest niezwykle widowiskowe, zwłaszcza nocą, jednocześnie pozwala zaangażować się gościom w zabawę. Tego typu atrakcja wywiera niezwykłe wrażenie na wszystkich osobach, które w niej uczestniczą. Zanim jednak wypuścicie w niebo lampiony, o swoich planach trzeba poinformować właścicieli lokalu (nie wszyscy wyrażają na to zgodę) i przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo gości.

Reklama

W czerwcu tego roku, podczas Nocy Kupały w Poznaniu miał miejsce event, na którym pofrunęło w niebo jednocześnie ponad 11 tysięcy lampionów - i nic nikomu się nie stało! Kiedy w niebo poszybowało tysiące lampek, wszystkim zaparło dech w piersiach. Był to naprawdę niezwykły widok. Jeśli lampiony będą wypuszczane ostrożnie, ludzie będą się czuć bezpieczni. A to, co zobaczą, z pewnością ich zachwyci. Wypuszczając Lampion Spełnionych Życzeń, nie zapomnijcie wypowiedzieć swojego życzenia! Ponieważ to noc waszego wesela - spełni się na pewno!  

Kinga Celiańska- Ślubne zakupy

Magazyn Wesele
Dowiedz się więcej na temat: ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje