Reklama

Reklama

Weekend z najbliższymi

Zmęczeni po całym tygodniu pracy z niecierpliwością czekamy na weekend. A jak już przychodzi, to najczęściej... nadal pracujemy albo odpoczywamy nie mając ochoty się do nikogo odezwać. Skończmy z tym!

Namawiamy cię do spędzenia weekendu z najbliższymi. O ile to możliwe - wyłączenia telefonu, niewłączania skrzynki mejlowej, nieczytania prasy branżowej.

Reklama

Skup się tylko na osobach tobie najbliższych. Namów rodzinę na wycieczkę za miasto albo wyjście do kina. Przygotuj swojej miłości romantyczne śniadanie w łóżku i rozpocznij dwa dni od miłych pieszczot. Umów się z przyjaciółmi, że zrobicie coś, co kiedyś strasznie lubiliście, a dawno nie mieliście na to czasu: partyjkę w karty, wspinanie na skałkach, jesienną rowerową wycieczkę, koncert jazzowy... I co tam wam jeszcze przyjdzie do głowy.

Zabierz rodziców na spacer, spędź z nimi trochę więcej czasu niż ten przeznaczony na zjedzenie niedzielnego obiadu. Mieszkają daleko? To do nich zadzwoń. I sprawdź wreszcie, co słychać o babci, cioci, wujka, kuzynów...*

Nie trać weekendu na "szczypiorkowanie" - bezmyślne przerzucanie kanałów w telewizorze oglądanym z pozycji horyzontalnej z góry upatrzonej na kanapie albo nadrabianie służbowego planu. Wbrew pozorom nie ma to nic wspólnego z odpoczynkiem - pierwsze nie relaksuje, a drugie nie sprawi, że szybciej będziesz mieć okazję do odpoczynku.

(*niepotrzebne skreślić).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje