Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 89: Piotr Stramowski

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 89: Piotr Stramowski

W najnowszym odcinku podcastu wideo "Zdanowicz pomiędzy wersami" dziennikarka Katarzyna Zdanowicz gościła Piotra Stramowskiego – polskiego aktora, grającego w takich filmach, jak: „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Botoks” czy „Pokusa”.
Aktor opowiedział m.in. czy żałuje udziału w projektach Patryka Vegi, czy planuje grać w zagranicznych produkcjach i jaką ma relację ze swoją byłą żoną, Katarzyną Warnke.
*** Piotra Stramowskiego będziemy mogli oglądać w nowym serialu "Bracia" - co piątek w Polsacie, a także na platformie Polsat Box Go. *** „Zdanowicz pomiędzy wersami” to podcast wideo, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas